WycofaniaLEGO2022-marzec
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 321 wyświetleń

Zestawy LEGO® wycofywane w marcu 2022 roku (lista)

Wygląda na to, że LEGO® cichcem wycofało z oferty kilka zestawów, które zgodnie z pierwszymi plotkami mieliśmy pożegnać dopiero w połowie roku. Na ten moment, status „Wycofany” na LEGO.pl otrzymały następujące sety:

Oferta strojów dla Mario zaczyna się poważnie kurczyć…

Jak widać, nie jest to nic super-poważnego, ale warto pamiętać, że „mniejsze” wycofania zdarzają się także pod koniec kwartałów i może się zdarzyć, że pewne sety wylecą ze sprzedaży szybciej niż zakładaliśmy. Niewykluczone, że powyższa lista się wydłuży. Jeśli tak, to oczywiście możecie liczyć na jej aktualizację.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

3 thoughts on “Zestawy LEGO® wycofywane w marcu 2022 roku (lista)

  1. Janek

    Z tego co tu napisałeś, to już w styczniu zostało wycofane 😉

    1. Brewa

      Hej – tak, zgodnie z oficjalnym timelinem. Niemniej, wszystkie te zestawy były dostępne w PL jeszcze w zeszłym miesiącu. Daty wycofań w poszczególnych krajów często trochę się różnią. Choćby na brytyjskim LEGO.com część z setów wycofanych w grudniu nie ma jeszcze statusu wycofanych, chociaż oficjalnie nie ma ich na rynku od końca grudnia 2022.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.