Promocje Brewa 317 wyświetleń

Zestawy ekskluzywne w EMPiKu w dobrych cenach

Dziś w nocy pisałem już o jednym secie ekskluzywnym, który pojawił się w EMPiKu w dobrej cenie, ale w międzyczasie w tym samym sklepie wyjajkowało się kilka dobrych ofert, na które warto dziś zwrócić uwagę.

Wszystkie poniższe zestawy mają charakter ekskluzywny i w teorii są dostępne w Polsce przede wszystkim w cenach katalogowych na LEGO.pl i w sklepach firmowych marki. EMPiK jednak ma najwyraźniej dostęp do kilku z nich i wrzucił je właśnie w małą promkę, sięgającą rabatów rzędu 14%:

UPDATE: niestety zostały już tylko dwie pozycje:

 • Harry Potter 75980 Atak na Norę w cenie 426,99 zł (rabat 11% względem ceny katalogowej). Ładny secik, który najpewniej opuści półki sklepowe w grudniu 2022.
 • Harry Potter 76391 Ikony Hogwartu w cenie 1088,86 zł (rabat 9%). Duży set, z którego dostępnością różnie bywa, nie mówiąc już o rabatach.
 • Harry Potter 76395 Lekcja latania w cenie 120,99 zł (rabat 14%) – zestaw ma wylecieć ze sprzedaży, zgodnie z tematyką, w grudniu tego roku.
 • Marvel 76199 Carnage w cenie 251,99 zł (rabat 10%). Ponownie dostępny od krótkiego czasu, rzadko dostępny w cenie niższej niż katalogowa. Również planowany do wycofania pod koniec roku 2022. O tym secie pisałem w nocy, ale przenoszę go tutaj, dla porządku.

W razie czego, spis będzie aktualizowany.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

2 thoughts on “Zestawy ekskluzywne w EMPiKu w dobrych cenach

 1. Rafał

  Lekcja latania jeszcze jest, pozostałe albo wyszły z Empiku, albo mają już ceny w kosmos.

  1. Brewa

   Ikony jeszcze wiszą, ale fakt, reszta poszła 🙁

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.