lego-classic-11021
Zapowiedzi Brewa 434 wyświetleń

Zapowiedź: LEGO® Classic na 90. rocznicę marki

Na LEGO.pl pojawiła się już zapowiedź nowego, niestandardowego zestawu LEGO® Classic: 11021 90 lat zabawy. Set pewnie nie byłby niczym specjalnym, gdyby nie to, że jest to zestaw rocznicowy, nawiązujący do FAKTYCZNYCH klasyków sprzed lat.

Złożony z 1100 klocków zestaw, kosztujący 229,99 zł, będzie zawierał instrukcję budowania miniaturowych wersji klasycznych zestawów (i zabawek) marki. Wśród nich znajdziemy m.in. słynny, żółty zamek, Barracudę, drewnianą kaczkę, sfinksa z serii Adventurers czy Tahu z Bionicle. Set może więc przemówić także do starszych fanów marki, choć Ci na pewno woleliby wznowienia w skali 1:1.

Zestaw pojawi się w sprzedaży 1 maja 2022, a ja jestem ciekaw, czy równolegle zobaczymy inne sety rocznicowe.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

3 thoughts on “Zapowiedź: LEGO® Classic na 90. rocznicę marki

  1. Sobik243

    Racja, zamiast dziwnych zestawów w katalogu na ten rok mogliby robić wznowienia klasycznych HITÓW 🙂 6080 raczej hitem nie jest bo miażdży go 6085 6086 czy choćby 6090 ale fajnie, że go dają. Powinni co roku aż do 100lat lego po jednym lub dwa w roku wypuszczać (taki 6286 lub nawet dużo młodszy 10210 wymiatałby z półek i magazynów ze świstem!). Brewa podobno jeszcze jakieś minifigi z okazji 90tki mają być?

    1. Brewa

      O minifigach pierwsze słyszę, ale nie wykluczam. Przez ostatnie rewelacje z fake’ami na instagramie nie puszczam dalej nic, co nie pojawi się w jakichś sensownych źródłach. Ale będę śledził temat :).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.