2xVIP
Promocje Zapowiedzi Brewa 14 wyświetleń

Podwójne punkty VIP jednak wcześniej!

Zgodnie z newsletterem właśnie rozesłanym przez LEGO.pl, akcja z podwójnymi punktami VIP jednak odbędzie się wcześniej niż informowałem wczoraj. Nowy (a tak naprawdę stary) termin promocji to 24-28 lutego 2022!

Podobno lutowa data miała być zmieniona ze względu na fakt słabszej dostępności, ale najwyraźniej LEGO® doszło do wniosku, że marcowe premiery tak czy owak na siebie zarobią. Nie jest to jakaś wybitna wiadomość pod kątem “finansowym”, ale i tak niebawem przygotuję dla Was zestawienie zestawów, które warto z złapać na tej promce. Wy tylko upewnijcie się, że macie konto VIP na LEGO.pl. Oczywiście, promocja będzie również obowiązywać w sklepach stacjonarnych.

REKLAMA:

1 Comment

  1. […] Z kolei w dniach 12-14.03.2022 ma mieć miejsce pierwszy w tym roku weekend VIP, podczas którego LEGO® będzie podwajać wszystkie zdobywane punkty VIP. Oznacza to, że jest szansa załapać się jednocześnie na gratis oraz na podwójne punkty, o ile zestaw promocyjny “dotrwa” do tego czasu. AKTUALIZACJA z 22.02: akcja z podwójnymi punktami VIP odbędzie się jednak już w lutym. Sprawdź szczegóły tutaj. […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.