Coconut LEGO
Analizy Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 552 wyświetleń

Tajemniczy COCONUT od LEGO®…

Wśród zapowiedzi LEGO® na II połowę 2022 roku pojawiła się tajemnicza nazwa kodowa COCONUT, wskazana w kontekście nowych zestawów przez jeden z hiszpańskich sklepów internetowych.

Jak na razie o „kokosie” wiemy tyle, że zestawy w nim „zgromadzone” mają pojawić się w październiku 2022 roku i są rekomendowane dla składających w wieku 9+ i 12+. Ich numery to 75571-74.

Jedna z hipotez odnośnie COCONUTA to to, że będą to nowe zestawy z serii Indiana Jones, powiązane z piątym filmem z serii, który ma pojawić się kinach w czerwcu 2023 roku. Ja osobiście uważam, że październik rok wcześniej to nieco za wczesna data na premierę aż 4 nowych setów związanych z filmem – do hype’u na tę pozycję będzie jeszcze daleko, więc byłaby to dość dziwna decyzja biznesowa. Zresztą, jedynym „większym dowodem” na powiązanie COCONUTA i Indy’ego jest to, że w jednej z gier LEGO® Indiana Jones musiał zebrać 4 kawałki kokosa żeby naprawić jeden z obiektów.

Niestety, trudno mi jednocześnie zaoferować sensowną alternatywę. Numeracja setów faktycznie sugeruje coś filmowego. Pod numerami 7555+ do tej pory pojawiały się zestawy związane z Minionkami. Z drugiej strony, wcześniej ten numer początkowy obejmował zestawy z Gwiezdnych Wojen, a więc można by równie dobrze zakładać, że mogą to być zestawy związane z nowym gwiezdnowojennym serialem. Tak się składa, że w tym roku na Disney+ ma zadebiutować serial aktorski Andor, więc zgranie premier byłoby tu jak najbardziej na miejscu.

Na razie jednak powstrzymam się od dalszych spekulacji, ale zapewniam Was, że będę trzymał rękę na pulsie.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.