Lego 40528-leak
Niepotwierdzone Promocje Zapowiedzi Brewa 922 wyświetleń

Znamy (?) nowe GwP od LEGO®!

Wygląda na to, że wreszcie mamy jakieś info o prezencie, który pojawi się już 1 stycznia 2022 (albo nie – patrz niżej) w sklepach LEGO®, wraz z premierą dziesiątek nowych zestawów.

UWAGA: istnieje również spora szansa, że opisywany zestaw nie będzie prezentem na 1 stycznia 2022, a setem rozdawanym na otwarciach nowych stacjonarnych LEGO® Stores. Na ten temat nie mamy jeszcze jednoznacznej informacji, ale jest to wysoce prawdopodobne, z uwagi na charakter zestawu.

Zgodnie z całkiem sensownie wyglądającymi doniesieniami, bonusem będzie zestaw 40528 Sklep LEGO w mikroskali, który jednak faktycznie będzie w MIKROSKALI. Czytaj: nie znajdziemy w nim „normalnych” minifigurek, a jedynie odwzorowanie bardzo dużego, piętrowego sklepu, które zmieści się w dłoni.

Z filmu, który możecie obejrzeć poniżej, możemy się dowiedzieć, że bonusowy set będzie PODOBNO dostępny od 1 stycznia 2022 przy zakupach na kwotę 125 dolarów (ok. 500 zł) lub wyższą. Nie mamy żadnego oficjalnego potwierdzenia, że zestaw faktycznie pojawi się w sklepach, ale materiał wygląda wiarygodnie. Zresztą, zobaczcie sami:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.