LEGO-21331-1
Zapowiedzi Brewa 635 wyświetleń

LEGO® IDEAS 21331 Sonic oficjalnie ujawniony!

Godzinę temu LEGO® w oficjalnym komunikacie ujawniło zestaw z Soniciem. Set 21331 jest już widoczny na stronie LEGO.pl, dzięki czemu wiemy, że kupimy go już 1 stycznia, w cenie 319,99 zł. To miła odmiana bo kilku ostatnich, drogich zestawach z IDEAS, choć nie sądzę, żeby niższa cena przekonała do zakupu co bardziej sceptycznych fanów. Ja na razie mówię pas.

Oryginalny post z 24.12.2021:

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia zestawu LEGO® 21331 Sonic the Hedgehog, będącego następnym w kolejce setem z serii IDEAS. Zgodnie z informacjami z jednego z meksykańskich sklepów internetowych, zestaw będzie składał się z 1125 części i kupimy go za ok. 70 euro.

Co ciekawe, zestaw mocniej niż zwykle różni się od oryginalnego pomysłu zaprezentowanego na platformie IDEAS. Z „oryginału” pozostała praktycznie tylko rampa rozbiegowa, a układ „planszy” i „wrogowie” (poza jednym) są zupełnie inni niż w pierwotnym pomyśle. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że plansza posiada możliwość połączenia jej z następnymi modułami. Zdjęcia poniżej:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.