LEGO Black Friday 2021
Analizy Promocje Brewa 583 wyświetleń

Czarny Piątek zagościł na LEGO.pl – co kupić?

Tym razem nie daję wykrzyknika w tytule, bo i nie bardzo jest się czym ekscytować. Od północy Czarny Piątek obowiązuje na LEGO.pl, ale strona nawet przez chwilę się nie zwiesiła, co wskazuje na mniejsze zainteresowanie akcją niż w przypadku promki w zeszły weekend.

Przypomnijmy, że największą (dosłownie) atrakcją CzP na LEGO.pl jest wielki model AT-AT UCS, do którego otrzymamy gratis specjalny – miecz świetlny Luke’a Skywalkera. Jeśli i tak chcecie go nabyć, to w sumie to niezła okazja – sam miecz świetlny zapewne szybko dobije do 400-500 zł, a dodatkowo otrzymacie jeszcze Podwórko Św. Mikołaja (nie mówiąc o punktach VIP), więc suma oszczędności to ok. 600 zł (+ dodatkowe prawie 200 zł z punktów). Więcej szczegółów na temat gratisów i nagród obowiązujących na stronie w Black Friday znajdziecie tutaj.

Jeżeli natomiast chodzi o przeceny, to – zgodnie z oczekiwaniami – szału nie ma. Przecenionych zostało 30 produktów, w tym w większości setów raczej mało popularnych. Niemniej, poniżej prezentuję Wam krótką listę zestawów, którymi warto się zainteresować (wraz z uzasadnieniem):

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.