CampNou+GWP-lego
Newsy Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 205 wyświetleń

Urlopowe podsumowanie dni: 8-9.08.2021

Z jednodniowym poślizgiem spieszę streścić Wam ostatnie LEGO®-newsy, bo jak na złość akurat trochę się działo:

  • Wiemy już, że zakup zestawu 10284 Camp Nou będzie premiowany na LEGO.com fajnym setem GwP. Zestaw 40485 FC Barcelona Celebration będzie szczególnie ciekawy, bo wśród jego 178 części znajdziemy aż 5 minifigurek z unikalnymi torsami. Niestety, flagi wydają się być naklejane, co nie zmienia faktu, że na rynku wtórnym secik szybko osiągnie zapewne dość zawrotną cenę. Premiera: razem z Camp Nou, czyli w sumie nie wiadomo kiedy – prawdopodobnie w październiku.
  • W Niemczech zestawy z serii Monkie Kid znikają ze stacjonarnych LEGO® Stores. W Polsce mamy tylko jeden (jak na razie) i sytuacja prawdopodobnie będzie analogiczna. Serię nadal będzie można kupić na LEGO.com.
  • Pojawiło się zdjęcie czwartej saszetki „vipowskiej” z częściami (40516 – elementy „halloweenowe”), ale przy okazji dowiedzieliśmy się, że jak na razie wszystkie one będą dostępne wyłącznie w Wielkiej Brytanii i to jako projekt testowy. Wyselekcjonowana grupa klientów dostała możliwość ich darmowego zamówienia. Nie wiemy, czy saszetki tematyczne zostaną wprowadzone do „szerszej” dystrybucji.
Zawartość 40513
REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.