CampNou+GWP-lego
Newsy Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 265 wyświetleń

Urlopowe podsumowanie dni: 8-9.08.2021

Z jednodniowym poślizgiem spieszę streścić Wam ostatnie LEGO®-newsy, bo jak na złość akurat trochę się działo:

  • Wiemy już, że zakup zestawu 10284 Camp Nou będzie premiowany na LEGO.com fajnym setem GwP. Zestaw 40485 FC Barcelona Celebration będzie szczególnie ciekawy, bo wśród jego 178 części znajdziemy aż 5 minifigurek z unikalnymi torsami. Niestety, flagi wydają się być naklejane, co nie zmienia faktu, że na rynku wtórnym secik szybko osiągnie zapewne dość zawrotną cenę. Premiera: razem z Camp Nou, czyli w sumie nie wiadomo kiedy – prawdopodobnie w październiku.
  • W Niemczech zestawy z serii Monkie Kid znikają ze stacjonarnych LEGO® Stores. W Polsce mamy tylko jeden (jak na razie) i sytuacja prawdopodobnie będzie analogiczna. Serię nadal będzie można kupić na LEGO.com.
  • Pojawiło się zdjęcie czwartej saszetki „vipowskiej” z częściami (40516 – elementy „halloweenowe”), ale przy okazji dowiedzieliśmy się, że jak na razie wszystkie one będą dostępne wyłącznie w Wielkiej Brytanii i to jako projekt testowy. Wyselekcjonowana grupa klientów dostała możliwość ich darmowego zamówienia. Nie wiemy, czy saszetki tematyczne zostaną wprowadzone do „szerszej” dystrybucji.
Zawartość 40513
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.