Peach's_castle
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 618 wyświetleń

Czy nadchodzi Zamek Księżniczki Peach?

Seria Super Mario to – jak wiemy z ostatniego raportu finansowego grupy LEGO – jeden z koni pociągowych marki w zeszłym roku. Nie dziwi więc plotka – z gatunku tych mocniej potwierdzonych – że niedługo zostanie ona niejako rozszerzona o nowy zestaw: 71395 Zamek Księżniczki Peach.

Co ciekawe, zamek (jedną z jego wersji widzicie w ilustracji wieści) ma nie być stricte częścią serii „zabawowej”, a być bardziej ukłonem w stronę starszych fanów przygrubego hydraulika z zaskakująco dobrą kondycją. Na ten moment wiemy, że zamek ma nosić numer 71395 i kosztować około 170 dolców. Ma być również zbudowany w mikroskali, więc zamiast regularnych minifigurek dostaniemy najpewniej zestaw postaci w skali nano, podobnych do tych z setu 71043 Zamek Hogwart. Nie oznacza to jednak, że niejako „w bonusie” nie otrzymamy dodatkowych, „pełnowymiarowych” postaci (znowu – tak jak w Hogwarcie). Ilości części na razie nie znamy. Przybliżona data premiery to sierpień 2021.

Plotkę o zamku Peach zdaje się potwierdzać odkrycie serwisu StoneWars.de, który w sekcji Bricks and Pieces na LEGO.com odkrył nowy klocek – białego masonry bricka (czyli cegiełkę z fakturę… no… cegiełki). Część ta do tej pory nie występowała w żadnym innym zestawie LEGO® i jak ulał pasuje do białego zamku ukochanej Mario.

Białe cegiełki. Źródło: StoneWars.de
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.