Premiery LEGO - sierpień 2021
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 275 wyświetleń

Zbiorczo: co tam jeszcze nadchodzi od LEGO®

W sierpniu LEGO® planuje zalać nas premierami, więc doleję oliwy do ognia i na szybko przedstawię podsumowanie innych, „mniejszych” zapowiedzi, które również (i najprawdopodobniej) będą miały premierę w tym i następnych miesiącach

  • Najpewniejszym „coming soon” jest 76390 Kalendarz adwentowy z Harry’ego Pottera, który dostał już produkt na LEGO.pl. Wszystkie kalendarze adwentowe – na czele z najbardziej oczekiwanym, marvelowskim – widzieliśmy już w polskim katalogu, ale na razie tylko ten możemy sobie obejrzeć dokładniej. Cena: 129,99 zł, premiera we wrześniu, a w środku raczej bez rewelacji.
  • Pozostając w klimacie potterowskim, w sekcji Bricks and Pieces na LEGO.com dostrzeżono zestaw 30392 Hermone’s Study Desk. Po sieci krążą już zdjęcia tego polybaga, który po raz pierwszy w ramach tej serii nie będzie zawierał figurki Harry’ego. Podejrzewam, że niewielki zestaw będzie „premierował” w ciągu miesiąca.
  • Po sieci krążą już również pierwsze, robione kalkulatorem zdjęcia nowego GwP z serii IDEAS. Dwuosobowa żaglówka będzie darmowym prezentem, który najprawdopodobniej otrzymamy w sierpniu.
  • Dziś albo jutro zobaczymy też najpewniej set z IDEAS oparty na serialu Seinfield. Wątpię, żeby wiele osób w Polsce na niego czekało, ale LEGO® pokazało już pierwszy, prosty teaser, więc ujawnienie nastąpi lada moment.
  • Na LEGO.pl widać już zestaw 40490 BrickHeadz NINJAGO® 10, który był „dziwnym” GwP w zeszłym miesiącu (ale nie w Polsce). Cena tego 406-elementowego setu to 129,99 zł, ale nie wiemy jeszcze, kiedy będzie można go kupić. Warto się jednak pospieszyć, bo jest to zestaw mocno limitowany, a sprzedaż następuje z końcówek magazynowych.
  • Wreszcie, na LEGO.pl można też zobaczyć już dwie nowe kostki z serii DOTS (1 i 2). Na półkach sklepowych zobaczymy je 1 sierpnia.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.