Plotki-ploteczki-21-27.06.2021
Newsy Nowości Promocje Różności Zapowiedzi Brewa 320 wyświetleń

Plotki i ploteczki 21-27.06.2021

Poniżej znajdziecie zbiór „mniejszych” wiadomości dotyczących LEGO® z tygodnia 21-27.06.2021 roku. Zbieram tu wszystkie informacje na tyle ważne, że warto o nich wspomnieć, ale jednocześnie znaczące o tyle mniej, że nie warto im jeszcze poświęcać oddzielnego wpisu. I tak:

Pamiętajcie też, część poniższych informacji to na razie wyłącznie plotki i należy je traktować z dużą dozą dystansu. Aktualizacje tekstu jak zwykle będę zaznaczał na zielono.

  • W zajawce niemieckiego katalogu pojawiło się pierwsze zdjęcie mocno oczekiwanego zestawu 76200 Nowy Asgard Bro Thora. Niewielka winieta będzie przedstawić mieszkanie Bro Thora w tytułowej wiosce i kosztować około 30 euro. Set ma mieć status ekskluzywnego (wyłącznie dla sklepów LEGO®), a na półkach zobaczymy go już w sierpniu.
Zdjęcie robione kaloszem, ale zawsze coś…
  • W niemieckim internetowym sklepie LEGO® pojawił się właśnie zestaw nr 5006865 Creationary. Długi numer i cena (11,99 euro) sugeruje, że będzie to kolejny GwP. Nazwa i brak liczby elementów mówią nam z kolei, że będzie to mini-wydanie gry planszowej Creationary, która w roku 2010 wyszła pod numerem 3844. Najprawdopodobniej będzie to wyłącznie zestaw kart do gry, a o klocki i kostkę będziemy musieli zadbać sami. Wrzucenie zestawu już teraz sugeruje, że będzie to jedno z lipcowych GwP.
  • Pojawiły się pierwsze informacje o nowym flagowcu z serii Technic – ma nim być buldożer CAT D11T, który zyskał numer 42131. Model ma pojawić się na półkach w październiku i być prawdziwym potworem: 3854 części za kwotę… ok. 450 euro. Za tę furę hajsu mamy dostać bardzo wiele możliwości zabawowo-ruchowych oraz możliwość zabawy przez aplikację Control+.
  • Dzisiaj (22.06) ma premierę (pecetową) gra komputerowa LEGO® Builder’s Journey, będąca platformową grą łamigłówkową, w której jednak fabuła będzie miała duże znaczenie. Pomimo względnej prostoty, gra ma obsługiwać Ray Tracing i być zachwycająca pod kątem graficznym. Poniżej zobaczycie krótki trailer. a tutaj będziecie już wkrótce kupić grę. Na razie będzie dostępna wyłącznie na PC i Maci.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.