Plotki ploteczki LEGO 14-20.06.2021
Newsy Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 361 wyświetleń

Plotki i ploteczki 14-20.06.2021

Poniżej znajdziecie zbiór „mniejszych” wiadomości dotyczących LEGO® z tygodnia 14-20.06.2021 roku. Zbieram tu wszystkie informacje na tyle ważne, że warto o nich wspomnieć, ale jednocześnie znaczące o tyle mniej, że nie warto im jeszcze poświęcać oddzielnego wpisu. I tak:

Pamiętajcie też, część poniższych informacji to na razie wyłącznie plotki i należy je traktować z dużą dozą dystansu. Aktualizacje tekstu jak zwykle będę zaznaczał na zielono.

  • Mamy pierwsze zdjęcie nowego mini-zestawu Minionków, które pochodzi z pierwszych recenzji na sieci. Zestaw 40511 Trening Kung Fu Fu ma zawierać 4 minifigurki i zestaw akcesoriów (łącznie 54 części), a cały blister ma kosztować ok. 15 euro. Data premiery: 1 lipca.
  • W sieci pojawiło się też pierwsze, nieoficjalne zdjęcie zestawu GwP, który ma być dorzucany do 10282 (But Adidas Supestar). Mniejsza, czarna wersja buta o numerze 40486 jest dodatkowo wyposażona w minifigurkę, ale niestety wszystkie wzory w tym secie są naniesione na klocki za pomocą naklejek. Nie znamy jeszcze szczegółów odnośnie wydawania GwP, ale najprawdopodobniej trzeba będzie po prostu kupić nowy zestaw w odpowiednich datach (najpewniej od razu po premierze). Więcej o zestawie możecie przeczytać tutaj.
  • Wiele osób zastanawia się, jaki następny zestaw zostanie wydany w ramach serii IDEAS. Jak na razie plotki wskazują na 21328 Seinfield (co pewnie ucieszy niewielu), a po nim – na 21329 Kevin sam w domu. Pozostaje pytanie, co z globusem, aczkolwiek ostatnia premiera Mapy świata mogła wpłynąć na przesunięcie jego premiery, jako produktu dość podobnego.
W Polsce raczej szału nie będzie…
  • Z kilku niezależnych od siebie źródeł wiemy, że jedną z kolejnych premier w ramach serii Technic (18+) będzie 42126 Ford Raptor – znany pickup z wielkim napisem „FORD” na grillu. Model ma składać się z 1379 części i oślepiać kolorem pomarańczowym. Po sieci grasują już nawet zdjęcia pudełka zrobione kaloszem, ale nie będę ich tu zamieszczał, bo nie wypada. Nowy Ford ma kosztować około 140 euro i na półkach zobaczymy go najpewniej w październiku.
  • Coraz więcej tematycznych stron podaje plotkę, że w sierpniu zobaczymy zestaw przedstawiający Volkswagena T2, (numer 10279) mającego zastąpić Volkswagena T1, który skończył swój „handlowy” żywot w grudniu 2020. Co ciekawe, set ma kosztować prawie 180 euro, a więc będzie niemal dwukrotnie droższy niż jego „starszy brat”. Nie znamy jeszcze żadnych innych szczegółów, w tym wersji samochodu (a może dwóch?) ani koloru.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.