LEGO VIP
Niepotwierdzone Promocje Zapowiedzi Brewa 189 wyświetleń

4 nowe nagrody już wkrótce w sklepie VIP?

Sokole oczy z kilku serwisów wypatrzyły, że w sekcji Bricks and Pieces na LEGO.com pojawiły się 4 nowe sety, które najprawdopodobniej będą nagrodami dla VIP-ów. Wygląda na to, że zestawy te będą paczką klocków i akcesoriów w stylu LEGO Xtra, ale nie znamy jeszcze liczby punktów, którą trzeba będzie wydać, by zdobyć jeden z nich (podobnie jak daty, w której możemy się ich spodziewać).

Podobny ruch wydaje się sensowny ze strony LEGO®. Zestawy dodatkowych, dość rzadkich części i akcesoriów na pewno przydadzą się fanom, a jednocześnie nie osiągną zwariowanych cen na rynku wtórnym (prawdopodobnie nie będą nawet posiadać instrukcji).

Z tego co wiemy, zestawy mają być cztery:

  • 40512 Zestaw „zabawowy” (z wieloma różnokolorowymi elementami);
  • 40513 Zestaw strachów (w tematyce szeroko pojętego Haloween);
  • 40514 Zimowa kraina czarów (z bałwanem i psem);
  • 40515 Skarby piratów (zawierający m.in. armatę i rekina).

No moje oko, „piraci” wyjdą najszybciej, ale…

Tu zaczynają się schody, bowiem różne serwisy podają różne składy domniemanych zestawów. Poniżej znajdziecie zdjęcia tych elementów, które wydają mi się bardziej prawdopodobne, bo. np. Stonewars.de podaje że sety mają mieć ok. 100-150 części, a Pickle Bricks, że 30-40. Moim zdaniem bardziej prawdopodobna jest ta druga opcja, ale jeśli chcecie poznać obie, to po prostu zajrzyjcie pod powyższe linki.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.