Nowości Brewa 628 wyświetleń

LEGO® 76178 Daily Bugle w przedsprzedaży VIP!

Szybkie przypomnienie, że – jeśli macie na LEGO.pl status VIP – od dziś możecie zamawiać już zestaw 76178 Daily Bugle. Jego cena jest wprawdzie dość daleka od idealnej i w ciągu 3 miesięcy na pewno spadnie, ale jeśli Wam zależy, to wbijajcie tutaj i zamawiajcie!

Oryginalny post z 17.05.2021:

Mamy to! Największy do tej pory zestaw Marvela właśnie został oficjalnie ukazany światu i robi wielkie wrażenie! Set został już dodany na stronie LEGO.pl, więc nie ma potrzeby, żebym wklejał tutaj wszystkie zdjęcia. Niemniej, warto zobaczyć choćby te poglądowe:

Zgodnie z plotkami, zestaw zawiera aż 25 minifigurek i składa się z 3772 elementów. Jego premiera będzie miała miejsce w czerwcu, ale VIPy mogą go zamawiać już 26 maja 2021. Imponujący jest rozmiar modelu – budynek ma mierzyć aż 82 cm wysokości. Do tego, na szczęście, będzie wyposażony we wszystkie ściany (i do tego fronty i tył będą zdejmowane). Najgorsza wieść to cena. 76179 Daily Bugle kupimy za 1349,99 zł (katalogowo). Nie jest to mało, ale model jest chyba wart tej kasy.

Jeśli chodzi o minifigurki, to pełną listę (i zdjęcia) znajdziecie poniżej:

  • Nowości po raz pierwszy pojawiające się w tym zestawie: Punisher, Daredevil, Blade, Gewn Stacy, Firestar, Black Cat, Betty Brant Ben Urich, Robbie Robertson, Ron Barney, kierowca taskówki, Amber Grant.
  • Pozostali: Peter Parker, Ciocia May, J. Jonah Jameson, Spider-Man, Mysterio, Doktor Octopus, Venom, Carnage, Miles Morales, Spider Gwen, Spider Pig, Green Goblin, Sandman.
REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.