Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 226 wyświetleń

Każdy jest niesamowity… w zestawie!

Nie wiem, czy wiecie, ale od kilku dni wicedyrektor wzornictwa The LEGO Group wrzuca na Twittera zdjęcia klocków z kolejnego nadchodzącego zestawu. Jak na razie wrzucił już praktycznie wszystkie kolory tęczy i teraz właściwie już wiemy, czemu.

Zestaw 40516 Everyone is Awesome ma zostać wydany w niewielkiej ilości z okazji Pride Month. Set ma składać się z 346 części, kosztować około 35 dolców, a jego ilość ma być ograniczona do jednego zakupu na gospodarstwo domowe. Co będzie przedstawiał?

Najprawdopodobniej będzie to tęcza, na której zobaczymy 11 monochromatycznych figurek w różnych fryzurach/nakryciach głowy, zgromadzonych na specjalnej, tęczowej podstawie. Mają to być figsy w kolorach: czarnym, brązowym, czerwonym, jasnopomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim, fioletowym, jasnoniebieskim, białym i różowym. Rzecz jasna, to różnorodność ma symbolizować tę samą cechę na naszej planecie i zwracać uwagę na to, że wszyscy jesteśmy cool, niezależnie od kraju pochodzenia, koloru skóry czy orientacji seksualnej.

Zestaw zobaczymy najprawdopodobniej tylko w internetowych sklepach LEGO® 1 czerwca i pewnie trzeba będzie się spieszyć, żeby go zgarnąć.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.