Zapowiedzi Brewa 498 wyświetleń

Mieszkania z „Przyjaciół” OFICJALNIE!

Mamy to! Jeden z najbardziej oczekiwanych zestawów w tym roku właśnie trafił do oficjalnego sklepu LEGO®! Mowa oczywiście o 10292 Mieszkania z serialu „Przyjaciele”!

Wszystko co wiedzieliśmy o tym secie wcześniej okazało się prawdą, ale przypomnę:

  • 2048 elementów (a więc kawał zestawu);
  • Cena: 699,99 zł;
  • Wiek 18+;
  • 7 minifigurek (odpadł Gunther, doszła Janice);
  • W zestawie : oba mieszkania oraz CAŁA MASA akcesoriów pozwalających na odegranie wielu kultowych odcinków;
  • Premiera: 1 czerwca, ale VIPy będą mogły zamawiać zestaw już 19.05, a więc za 8 dni.

Zestaw jest już oficjalnie dostępny na stronie LEGO® i mam nadzieję, że firma zrobi solidne zapasy, bo – sądząc po reakcjach na zapowiedź – będzie ich potrzebować. Poniżej kilka zdjęć, a po resztę zapraszam do oficjalnego sklepu duńskiej marki.

GwP w Chinach:

Dowiedziałem się również, że (prawdopodobnie) tylko w Chinach, pierwsi nabywcy zestawu otrzymają do niego komplet przypinek. Taka informacja pojawiła się na WeChacie LEGO® w tym kraju:

Chińskie GwP do 10292

Oryginalny post z 9.05.2021:

Jedną z gorętszych plotek ostatnich dni, omawianą praktycznie na wszystkich blogach branżowych, jest możliwość (właściwie już pewna) wydania zestawu obrazującego mieszkanie Moniki (między innymi) z serialu Przyjaciele. W związku z ogromnym sukcesem setu 21319 Central Perk, nie jest niczym dziwnym, że LEGO® idzie za ciosem i wydaje kolejny element z mini-serii. Co dotychczas o nim wiemy?

  • Zestaw ma nosić numer 10292 i przedstawiać oba słynne mieszkania z serialu – zarówno Moniki, jak i chłopaków. Taki kształt zestawu usprawiedliwia jego duży koszt (patrz niżej). Mamy już również pierwsze, nieoficjalne zdjęcie:
Przeciek pokazuje, czego możemy się spodziewać
  • Set ma zawierać ok. 1400 elementów i kosztować – uwaga – ok. 150 dolców. Przypomnę, że Central Perk składał się z 1070 klocków.
  • Premiera 10292 ma mieć miejsce 1 czerwca, ale już 19 maja zestaw będą mogli zamawiać użytkownicy LEGO.com/pl ze statusem VIP. O żadnym dodatkowym bonusie nic na razie nie wiadomo, ale nie nastawiałbym się na niego.

Okiem AFOLa:

Sam – pomimo bycia fanem Przyjaciół nie pokusiłem się jeszcze o złożenie Central Perk. Jego „wolnostojąca” forma nie do końca mi odpowiada. Zdecydowanie wolałbym dostać do dyspozycji cały budynek i nie wykluczone, ze kiedyś po prostu zbuduję go sobie samodzielnie. Drugi zestaw do kompletu niewątpliwie ułatwiłby mi to zadanie. Ponadto uważam, że po wejściu mieszkania Moniki możemy śmiało spodziewać się wycofania 21319 jeszcze pod koniec tego roku. To tak pod kątem inwestycyjnym.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.