Newsy Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 284 wyświetleń

Plotki i ploteczki 3-9.05.2021

Poniżej znajdziecie zbiór „mniejszych” wiadomości dotyczących LEGO® z tygodnia 3-9.05.2021 roku. Zbieram tu wszystkie informacje na tyle ważne, że warto o nich wspomnieć, ale jednocześnie znaczące o tyle mniej, że nie warto im jeszcze poświęcać oddzielnego wpisu. I tak:

Pamiętajcie też, część poniższych informacji to na razie wyłącznie plotki i należy je traktować z dużą dozą dystansu. Aktualizacje tekstu jak zwykle będę zaznaczał na zielono.

  • 6 maja pojawiła się plotka na temat „letniego” zestawu z serii IDEAS. Zgodnie z nią modelem tym będzie 21327 Maszyna do pisania, złożona z 2078 elementów i wyceniona na około 200 USD. Nowy zestaw ma mieć dość niestandardowy kolor – sand green. Niektórzy wieszczą, że dzięki temu zestawy w dużej mierze utylizujące ten kolor (w tym m.in. sławny i potwornie drogi 10185 Green Grocer) powinny nieco stanieć albo przynajmniej stać się tańsze do odbudowania.
Maszyna do pisania – wizualizacja
  • Zgodnie z najnowszymi plotkami, we wrześniu tego roku mielibyśmy zobaczyć zestaw 76240, mający być reedycją Tumblera, czyli pojazdu Batmana z trylogii Christophera Nolana. Pierwsza ,
  • -wersja tego pojazdu ma już na karku 7 lat i osiąga zawrotne ceny na rynku wtórnym, więc niewykluczone, że rzeczywiście tak będzie. Mówi się jednak również, że pod tym numerem zostanie wydany inny Batmobil, a być może będzie to duża wersja klasycznego pojazdu z 1966 roku, której mini-model dopiero co ukazał się w sprzedaży.
Nie powiem – z chęcią przytuliłbym wersję tej fury z Creator Experta…
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.