Zapowiedzi Brewa 34 wyświetleń

Pełne, letnie zapowiedzi z Creatora 3 in 1

1 maja obrodził w nowości ze świata LEGO®. Kolejną są oficjalne zdjęcia nadchodzących zestawów z serii Creator 3 in 1, w tym oczekiwanego modelu mini-diabelskiego młyna. Oto, jak wyglądają zapowiedzi z tej serii na czerwiec 2021:

  • 31117 Przygoda z promem kosmicznym – 486 elementów, ok. 50 euro. To właściwie miniaturowa wersja dopiero co wydanego promu kosmicznego Discovery.
  • 31119 Diabelski młyn – 1002 elementy, ok. 90 euro. Na tę budowlę długo czekali fani bardziej skondensowanych wesołych miasteczek. Ja sam chętnie przygarnę jedną sztukę do swojej makiety.
  • 31120 Średniowieczny zamek – tu zapraszam do oddzielnego artykułu, w którym zajmuję się jednym z najbardziej oczekiwanych zestawów tego roku. Mamy już oficjalne zdjęcia i pełną zapowiedź tego modelu.
  • 31121 Krokodyl – 454 elementy, ok. 30 euro. Dwa z buildów wyglądają dość przerażająco…
  • 31122 Akwarium – tu mamy zaskoczenie: ciekawy zestaw złożony z nieznanej jak na razie liczby części, “
    “przebudowywalny” w skrzynię ze skarbem albo… obraz. Nie znamy na razie również ceny.
REKLAMA:

2 thoughts on “Pełne, letnie zapowiedzi z Creatora 3 in 1

  1. […] 2 maja światło dzienne ujrzały oficjalne zdjęcia oraz zapowiedź nowego zamku od LEGO®. 31120 jest zestawem mocno oczekiwanym, dlatego poświęcę mu trochę miejsca w oderwaniu od prezentacji reszty letnich zapowiedzi z Creatora 3 in 1, które znajdziecie tutaj. […]

  2. […] Szczegóły na temat tych premier (zwłaszcza zamku) znajdziesz tu. […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.