40495 BrickHeadz Harry Potter
Zapowiedzi Brewa 577 wyświetleń

BrickHeadzowe przecieki: Harry Potter i Minionki

W bieżący weekend w sieci pojawiło się sporo różnorodnych przecieków od LEGO®, ale chyba najbardziej „hitowym” jest ten dotyczący nowych zestawów z serii BrickHeadz.

BrickHeadz 40495 Harry, Hermione, Ron & Hagrid

Ten oczekiwany i niestandardowy zestaw „wypsnął” się jednemu z czeskich sklepów internetowych. Na dość amatorskim zdjęciu widzimy, że zestaw faktycznie ma zawierać aż 4 postacie, przy czym główni bohaterowie są tu pokazani w młodszych wersjach (i zmieszczeni na podstawkach 3×3).

Postać Hargrida różni się nieco od tej, którą znamy z setu GwP 40412 Hagrid i Hardodziób – w oczy rzuca się przede wszystkim różnica w kolorze i konstrukcji płaszcza, a także nieco inna „fryzura”.

LEGO® 40495 – pierwszy przeciek

BrickHeadz 40420 i 240421 – nowe Minionki

Do sieci trafiły również pierwsze zdjęcia dwóch zestawów BrickHeadz związanych z filmem Minions: The Rise of Gru. W obu przypadkach otrzymamy jedną podstać „główną” i po dwa Minionki. Dla młodego Gru będą to Stuart i Otto, a dla Belle Bottom – Bob i Kevin. Za ten przeciek możemy z kolei poinformować jednemu ze stacjonarnych sklepów w Australii:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.