Plotki ploteczki LEGO - 19-25.04.2021
Newsy Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 688 wyświetleń

Plotki i ploteczki 19-25.04.2021

Poniżej znajdziecie zbiór „mniejszych” wiadomości dotyczących LEGO® z tygodnia 19-25.04.2021 roku. Zbieram tu wszystkie informacje na tyle ważne, że warto o nich wspomnieć, ale jednocześnie znaczące o tyle mniej, że nie warto im jeszcze poświęcać oddzielnego wpisu. I tak:

Pamiętajcie też, część poniższych informacji to na razie wyłącznie plotki i należy je traktować z dużą dozą dystansu. Aktualizacje (ostatnia: 22.04.2021, godz. 20:15) tekstu jak zwykle będę zaznaczał na zielono.

  • Wieść gminna niesie, że premiera dużego zestawu Daily Bugle (z uniwersum Marvela) została przeniesiona na początek czerwca. Zamiast tego w maju mamy zobaczyć – uwaga – nowy zestaw bazujący na Przyjaciołach. Czy już niebawem zobaczymy mieszkanie Moniki i Rachel, mające kosztować – znów uwaga – ponad 100 dolców? A może będzie to cały budynek? LEGO® nie ma najwyraźniej litości dla naszych portfeli…
  • To żadna plotka, ale mało ważne info: 1 maja w sklepie LEGO® pojawią się dwa nowe breloczki: z Kaczorem Donaldem i Daisy. Ktoś przebiera nogami?
  • W poniedziałek pojawiła się plotka, według której już niebawem możemy spodziewać się wydania nowej, mniejszej wersji zamku Disneya. Zgodnie z pogłoskami, model ma bazować na konstrukcji stojącej w kalifornijskim Disneylandzie i składać się z 500-800 elementów. Wstępna cena to ok. 100 dolarów, ale wszystkie te wieści są dopiero na bardzo wstępnym, „plotkowym” etapie… Tym bardziej że najnowsze doniesienia głoszą, że model może być również GwP dołączanym do jakiegoś dużego, disneyowskiego zestawu. Do tematu wrócimy, jak coś się wyklaruje.
  • Mamy też więcej szczegółów odnośnie serii marvelowskich minifigurek, których oficjalnego ujawnienia możemy spodziewać się lada moment. Zgodnie z plotkami, w pełnym secie zobaczymy 3 postacie z serialu WandaVision, 2 postacie z Lokiego, aż 5 figurek z serii What If…? oraz 2 ostatnie z kończącego się właśnie serialu The Falcon and the Winter Soldier. Przewrotnie twierdzę, że w tym ostatnim przypadku mamy szansę na figurkę nowego Kapitana Ameryki, którego nikt nie lubi.
  • Wreszcie, na platformie IDEAS rozpoczął się właśnie kolejny konkurs, tym razem związany z serią Education. Nie sądzę, żeby mocno złapał Was za serca, ale w razie czego tutaj znajdziecie szczegóły.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.