Kalendarz Lego - kwiecień 2021
Promocje Zapowiedzi Brewa 399 wyświetleń

Znamy kalendarz sklepów LEGO® na 04.2021… i szału nie ma

W tym miesiącu „legowy” kalendarz pojawił się dość późno, ale i nie było specjalnie na co czekać. Spis wszystkich nowości LEGO® na kwiecień przygotuję dla Was już niebawem, a na razie zobaczmy, co przygotowała dla nas duńska marka w oderwaniu od nowości produktowych:

 • Przede wszystkim, do 5.04 cały czas dostępna jest promocja z Domkiem Zajączka Wielkanocnego (za zakupy za minimalnie 265 zł). Zestaw jest w ofercie dość długo i na razie nie zanosi się na to, by bonus skończył się wcześniej. Plusem jest to, że prawdopodobnie załapią się na niego Ci, którzy czają się na najważniejszą kwietniową premierę: 10283 Wahadłowiec Discovery.
 • Również do 5.04 trwa promocja z polybagiem z Kurczaczkiem wielkanocnym (za zakupy za minimalnie 160 zł), jednak ta ważna jest tylko przy zakupach offline, które w Polsce, siłą rzeczy, są obecnie mocno ograniczone.
 • Wreszcie, w dniach 26.04-09.05 będzie również obowiązywać ostatni bonus w tym miesiącu. Za zakupy za minimalnie (prawdopodobnie) 140 zł otrzymamy gratisowy mały zestaw z serii DOTS: 30556, będący mini-ramką na zdjęcia. Szału nie ma.

Pozostaje wierzyć, że – w miejsce bonusów i ciekawych prezentów – LEGO® przygotuje dla nas jakieś nowe, zaskakujące premiery. Warto jednak pamiętać, że kwiecień to zwyczajowo raczej „nudny” miesiąc w handlu, ale może to i lepiej, bo będzie można przeczekać go finansowo.

Cały kalendarz LEGO® na nadchodzący miesiąc znajdziecie poniżej:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

2 thoughts on “Znamy kalendarz sklepów LEGO® na 04.2021… i szału nie ma

 1. Damios

  Na Wahadłowiec będzie lepiej poczekać aż trafi do sprzedaży stacjonarnej, liczę, że cena zjedzie do 650 zł 🙂

  1. Brewa

   No jasne, ale nie każdy ma tyle cierpliwości 😉

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.