Konkurs IDEAS: LEGO House
Newsy Brewa 453 wyświetleń

IDEAS: Konkurs związany z LEGO® House

Na platformie LEGO® IDEAS pojawił się właśnie nowy konkurs. Tym razem zadaniem jest zaprojektowanie projektu, który uświetni wystrój słynnej atrakcji LEGO® House w Billund.

Szczegóły konkursu są dość skomplikowane – znajdziecie je tutaj, a ja poniżej przedstawię je w telegraficznym skrócie:

  • Aby wziąć udział w konkursie, do 28 kwietnia musicie przesłać LEGO® projekt(y), zaliczające się do jednej z trzech kategorii: Natura, Mała makieta figurkowa (styl dowolny, nawiązujący do dowolnej serii nielicencjonowanej) lub Architecture. Każdy z buildów musi spełniać warunki specyficzne dla konkretnej kategorii (np. do Architecture można zgłaszać tylko modele, które wyraźnie nawiązują do tej serii). Ważna uwaga: konstrukcje muszą być możliwe do fizycznego zbudowania i jest to warunek konieczny.
  • Po zakończeniu zbierania zgłoszeń, LEGO® ma czas do 5 maja, by wybrać pewną ilość zgłoszeń, które następnie – pomiędzy 5 a 12 maja – zostaną poddane głosowaniu fanowskiemu.
  • 25 „zwykłych” zwycięzców (niekoniecznie po równo z każdej kategorii) otrzyma w nagrodę zestaw 21037 LEGO® House, a ich prace zostaną (docelowo) wystawione w Billund (marka zapłaci za ich przesłanie). 3 laureatów głównej nagrody (po jednym dla kategorii) otrzyma zestaw nagród widocznych w nagłówku newsa, przy czym Kaczka i Maszyna do odlewu klocków będą dodatkowe podpisane (zakładam, że przez autorów).

Jest o co grać, więc jeśli macie jakiś fajny pomysł, to warto spróbować. Tym bardziej, że możliwa tematyka prac jest bardzo szeroka.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.