Konkurs IDEAS: LEGO House
Newsy Brewa 338 wyświetleń

IDEAS: Konkurs związany z LEGO® House

Na platformie LEGO® IDEAS pojawił się właśnie nowy konkurs. Tym razem zadaniem jest zaprojektowanie projektu, który uświetni wystrój słynnej atrakcji LEGO® House w Billund.

Szczegóły konkursu są dość skomplikowane – znajdziecie je tutaj, a ja poniżej przedstawię je w telegraficznym skrócie:

  • Aby wziąć udział w konkursie, do 28 kwietnia musicie przesłać LEGO® projekt(y), zaliczające się do jednej z trzech kategorii: Natura, Mała makieta figurkowa (styl dowolny, nawiązujący do dowolnej serii nielicencjonowanej) lub Architecture. Każdy z buildów musi spełniać warunki specyficzne dla konkretnej kategorii (np. do Architecture można zgłaszać tylko modele, które wyraźnie nawiązują do tej serii). Ważna uwaga: konstrukcje muszą być możliwe do fizycznego zbudowania i jest to warunek konieczny.
  • Po zakończeniu zbierania zgłoszeń, LEGO® ma czas do 5 maja, by wybrać pewną ilość zgłoszeń, które następnie – pomiędzy 5 a 12 maja – zostaną poddane głosowaniu fanowskiemu.
  • 25 „zwykłych” zwycięzców (niekoniecznie po równo z każdej kategorii) otrzyma w nagrodę zestaw 21037 LEGO® House, a ich prace zostaną (docelowo) wystawione w Billund (marka zapłaci za ich przesłanie). 3 laureatów głównej nagrody (po jednym dla kategorii) otrzyma zestaw nagród widocznych w nagłówku newsa, przy czym Kaczka i Maszyna do odlewu klocków będą dodatkowe podpisane (zakładam, że przez autorów).

Jest o co grać, więc jeśli macie jakiś fajny pomysł, to warto spróbować. Tym bardziej, że możliwa tematyka prac jest bardzo szeroka.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.