Plotki ploteczki LEGO® 27-28.02.2021
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 240 wyświetleń

Plotki i ploteczki 27-28.02.2021

Końcówka tygodnia jest dość „spokojna” jeśli chodzi o wieści od LEGO®, ale w weekend pojawiło się kilka plotek z mocnym dopiskiem „do potwierdzenia”, którymi jednak chcę się z Wami podzielić. Jak zwykle zaznaczam, że tego typu wieści należy traktować z dużą dozą dystansu – zwłaszcza tę dotyczącą zamku z Creatora 3 in 1.

Ostatnia aktualizacja: niedziela 28.02, godz. 18:00 (zaznaczona na zielono).

  • Nowy przeciek ujawnił, że LEGO® planuje również wydanie czterech kolejnych zestawów opartych o postacie Disneya, prawdopodobnie w podserii 4+. Mają to być: Samolot Myszki Miki (10772; 59 elementów), Sklep z lodami Myszki Minnie (10773; 100 elementów), Rakieta kosmiczna Myszek Miki i Minnie (10774; 88 elementów) oraz Remiza strażacka Myszki Miki i przyjaciół (10776; 144 elementy). Zestawy równie dobrze mogą pojawić się pod szyldem DUPLO, ale przeczy temu większa niż zazwyczaj liczba klocków.
  • W sieci pojawiło się kilka pierwszych szczegółów dotyczących zestawów bazujących na nadchodzącym filmie Marvela Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Kręgów. Najważniejsze jest zdjęcie fragmentu jednego z nich, które można zobaczyć choćby tutaj. Fani filmu skupiają się tu głównie na kostiumie głównego bohatera, ale my dzięki zdjęciu wiemy, że pierwszy z zestawów będzie nosił numer 76177 (prawdopodobny koszt: ok. 40 USD) i przedstawiał m.in. smoka. Z innych źródeł wiemy, że do tego dojdzie zestaw 76176 (koszt: ok. 30 USD), a oba sety zadebiutują najprawdopodobniej już 1 maja 2020 roku.
  • Drugą ważną plotką są przecieki dotyczące zamku, który ma za niedługi czas pojawić się w serii Creator 3 in 1. Z wiarygodnych źródeł wiadomo, że zestaw ma nosić numer 31120 i dość mocno opierać się na kultowym zestawie 6074 Twierdza Czarnego Sokoła (i owszem – ma należeć do tej samej frakcji, co Średniowieczna kuźnia). O projekcie wiemy już całkiem sporo, w tym m.in. to, że: będzie otwierany; będzie zawierał cztery minifigurki (dwóch rycerzy Czarnego Sokoła, „cywila” oraz szkielet); wśród istot do zbudowania znajdą się: zielony smok, trzy kurczaki oraz inne ptaki. Ponadto zamek będzie można przebudować w średniowieczne miasteczko (mniej zamku, więcej innych zabudowań) oraz w wieżę oblężoną przez trebusz. Wreszcie, zestaw 31120 ma mieć premierę w czerwcu 2021 i kosztować ok. 100 euro, co zapowiada budowlę całkiem konkretnej wielkości. Nie liczyłbym jednak na jej zaskalowanie z Kuźnią – do tego zabiegu trzeba będzie pewnie kupić ze dwie sztuki.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.