LEGO 40450 Hołd dla Amelii Earhart
Promocje Zapowiedzi Brewa 611 wyświetleń

GWP z Amelią Earhart – wszystkie szczegóły

Wiemy już właściwie wszystko na temat jednego z prezentów, który otrzymamy do zakupów w oficjalnym sklepie LEGO® w marcu. Mowa o zestawie promocyjnym 40450 Amelia Earhart Tribute.

Zestaw otrzymamy za zakupy w kwocie powyżej 100 euro (u nas będzie to najpewniej 440 zł), dokonane w oficjalnym sklepie marki pomiędzy 6 a 14 marca 2021 (albo do wyczerpania zapasów, co jest bardziej prawdopodobne). Set będzie składał się z 203 klocków i ma mieć wartość katalogową ok. 20 euro.

Zestaw wygląda na ładny, aczkolwiek ma dwa podstawowe minusy:

  • samolot nie jest w skali minifigurkowej, co jednak jest zrozumiałe, bo inaczej musiałby być sporo większy. Minifigurka Amelii nie zmieści się więc w kokpicie.
  • w zestawie użyto sporej ilości naklejek. Naklejana będzie część żółtych pasków na samolocie, plakietka opisowa pojazdu oraz mapa oceanu na tile’u 2×2, który na zdjęciu trzyma postać Amelii. Szkoda zwłaszcza tego ostatniego, bo była tu szansa na ekskluzywny klocek.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia zestawu w większej rozdzielczości:

LEGO® 40450 - Amelia Earhart Tribute
LEGO® 40450 – Amelia Earhart Tribute
LEGO® 40450 – zawartość zestawu

Pierwszy post z 2 lutego 2020:

Jeden z południowoafrykańskich certyfikowanych sklepów LEGO® ujawnił pierwsze zdjęcie gratisu, który będzie można „wyrwać” w oficjalnych sklepach LEGO® od 1 marca bieżącego roku. Zgodnie z oczekiwaniami, będzie to najprawdopodobniej zestaw 40450 Amelia Earhart Tribute.

LEGO 40450 - Amelia Earhart Tribute
Pełen post sklepu, który się „wystrzelał”

Nie mamy jeszcze pełnych informacji o secie, ale wiemy, że będzie przedstawiał samolot Lockheed Vega 5B w kolorze czerwonym, którym słynna pilotka przeleciała przez Atlantyk. Dodatkowa minifigurka Amelii raczej nie zmieści się w kokpicie, ale i tak będzie miała wartość kolekcjonerską. Zestaw otrzymamy najprawdopodobniej za zakupy o wartości 125-150 euro, co przekładałoby się na jakieś 450 zł w polskim sklepie LEGO®.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.