IDEAS - Hyrule Castle
Newsy Brewa 617 wyświetleń

IDEAS – (kolejny) Hyrule Castle dobija do 10k!

Nie ekscytowałbym się za bardzo, ale kolejny projekt LEGO® IDEAS dobił właśnie do 10 tysięcy wspierających i jest to zamek Hyrule z serii gier The Legend of Zelda.

Zamek, zaprojektowany przez rosjanina Artema Biziaeva, zdobył właściwą ilość głosów w szalenie krótkim czasie – zajęło mu to zaledwie 27 dni. Projekt zakłada budowlę złożoną z 2600 części, obfitującą w liczne szczegóły znane z serii. Znajdziemy w nim m.in. serca (życia), uciekające (w teorii) kurczaki i liczne – oby – wazy. W komplecie ma się też znaleźć 7 minifigurek.

Co by jednak nie mówić, widzę raczej nikłe szanse na sukces tego projektu. Inny, subiektywnie ładniejszy, zamek Hyrule przekroczył już „magiczną granicę” (w ciągu 33 dni) w 2020 roku i nic z tego nie wyszło. Ale kto wie, może tym razem będzie inaczej.

Obecnie, poza zamkiem Hyrule, w najnowszej edycji wyścigu o wydanie zestawu biorą udział następujące projekty:

Okiem AFOLa:

Powiem krótko: wolałbym ładny, klasyczny zamek, a nie budowlę bazującą na kolejnej licencji, która dodatkowo nie ma jakiegoś szczególnego miejsca w moim sercu. Z drugiej strony dziwię się, że podobna budowla nie została jeszcze wydana w kooperacji z Nintendo. Może tym razem faktycznie jest na to szansa?

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.