LEGO IDEAS Bentley Blower
Newsy Brewa 725 wyświetleń

IDEAS – Bentley 'Blower’ dobija do 10k!

Dawno nic nie było, co? No to jest: kolejny pomysł ze strony LEGO® IDEAS dobrnął do 10k wsparć. Tym razem jest to model samochodu Bentley 'Blower’ z lat 1927-31.

Na stronie projektu brakuje informacji, z ilu klocków miałaby składać się ta konstrukcja, ale na pewno będzie to 1000+, przy czym model łączy w sobie klocki Technic i klasyczne. W związku z tym, Bentley ma mieć w pełni działający układ kierowniczy oraz dyferencjał. Ponadto samochód ma mieć otwieraną maskę, możliwość wglądu do silnika oraz otwierany schowek.

Obecnie, poza Bentleyem 'Blowerem’, w najnowszej edycji wyścigu o wydanie zestawu biorą udział następujące projekty:

Okiem AFOLa:

No nie powiem – na model starego Bentleya chętnie bym się połasił, choć jak na mój gust przód auta wymaga jeszcze nieco dopracowania. Moim zdaniem jest nieco za bardzo „techniczny” i trochę odstaje od reszty modelu. Nie jestem jednak przekonany, czy jest duża szansa na to, czy konstrukcja przejdzie przez weryfikację LEGO®. W projekcie IDEAS mamy już wprawdzie jeden model samochodu, ale 21307 Catheram Seven 620R to jeden z dość wczesnych setów i po nim projekt nie może pochwalić się już żadną „samochodową” konstrukcją.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.