LEGO Adidas ZX 8000 2021
Newsy Brewa 875 wyświetleń

Powrót LEGO® x Adidas ZX 8000

Jeżeli jesteście ultra-fanami LEGO®, to na pewno pamiętacie „aferę” z zeszłego roku, związaną z butami Adidas ZX 8000 LEGO®, które dostępne były tylko w ramach specjalnej loterii na stronie Adidasa. Aby je kupić (za niemałą kwotę niemal 550 zł) trzeba było zarejestrować się na wzmiankowanej stronie, a następnie liczyć na to, że nasze konto zostanie wylosowane. W razie niepowodzenia zostawał rynek wtórny, na którym cena butów od LEGO® osiąga obecnie poziomy 700-1000 zł.

LEGO Adidas ZX 8000 - wersja 2020
Wersja butów z 2020 roku

W tym roku Adidas poszedł po rozum do głowy i marka ma zamiar wypuścić kolejną serię tego modelu, tym razem w 6 jednolitych wariantach kolorystycznych: szarym, czarnym, zielonym, niebieskim, żółtym i czerwonym. Nie mam jeszcze informacji na temat cen, pewne jest natomiast to, że buty będą dostępne szerzej niż ich pierwsza, wielokolorowa wersja.

Wersje kolorystyczne nowych butów od LEGO® i Adidasa

Okiem AFOLa:

Sam przypadkowo jestem fanem marki Adidas, więc już posiadam wersję butów z 2020 roku, kupioną na rynku wtórnym tylko nieznacznie drożej niż wynosiła cena katalogowa. Niemniej, po premierze nowej serii rozważę zakup niebieskiego wariantu, bo bardzo usiadł mi kolorystycznie.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.