LEGO Adidas ZX 8000 2021
Newsy Brewa 112 wyświetleń

Powrót LEGO® x Adidas ZX 8000

Jeżeli jesteście ultra-fanami LEGO®, to na pewno pamiętacie „aferę” z zeszłego roku, związaną z butami Adidas ZX 8000 LEGO®, które dostępne były tylko w ramach specjalnej loterii na stronie Adidasa. Aby je kupić (za niemałą kwotę niemal 550 zł) trzeba było zarejestrować się na wzmiankowanej stronie, a następnie liczyć na to, że nasze konto zostanie wylosowane. W razie niepowodzenia zostawał rynek wtórny, na którym cena butów od LEGO® osiąga obecnie poziomy 700-1000 zł.

LEGO Adidas ZX 8000 - wersja 2020
Wersja butów z 2020 roku

W tym roku Adidas poszedł po rozum do głowy i marka ma zamiar wypuścić kolejną serię tego modelu, tym razem w 6 jednolitych wariantach kolorystycznych: szarym, czarnym, zielonym, niebieskim, żółtym i czerwonym. Nie mam jeszcze informacji na temat cen, pewne jest natomiast to, że buty będą dostępne szerzej niż ich pierwsza, wielokolorowa wersja.

Wersje kolorystyczne nowych butów od LEGO® i Adidasa

Okiem AFOLa:

Sam przypadkowo jestem fanem marki Adidas, więc już posiadam wersję butów z 2020 roku, kupioną na rynku wtórnym tylko nieznacznie drożej niż wynosiła cena katalogowa. Niemniej, po premierze nowej serii rozważę zakup niebieskiego wariantu, bo bardzo usiadł mi kolorystycznie.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.