IDEAS - Crusty Burger
Newsy Brewa 952 wyświetleń

IDEAS – The Simpsons – The Krusty Burger dobiło do 10k!

Kolejny dzień, kolejny projekt LEGO® IDEAS zdobywa 10 000 głosów… Tym razem jest to projekt Anthony’ego Garibiana, przedstawiający kultową restaurację z animowanego serialu The Simpsons.

Projekt The Krusty Burger w zamyśle składa się z 2996 klocków i mierzy odpowiednio 38 cm długości, 33 cm szerokości i 14 cm wysokości. Budowla jest, rzecz jasna, „bawialna”, co umożliwia zdejmowany dach. Do kompletu mielibyśmy dostać 8 minifigurek (na czele z klaunem Krustym), restauracyjny szyld oraz samochód.

Przypomnijmy, że LEGO® ma już na koncie kilka zestawów bazujących na popularnej kreskówce, choć w Polsce nie były one zapewne tak popularne, jak w USA:

Obecnie, poza The Krusty Burger, w najnowszej edycji wyścigu o wydanie zestawu biorą udział następujące projekty:

Okiem AFOLa:

Powiem krótko: ten projekt mnie ani ziębi, ani grzeje, a dodatkowo uważam, że raczej nie ma szans na wydanie. Głównie dlatego, ze Simpsonowie byli już „ruszani” przez LEGO® wcześniej. Ta karuzela jak na razie zdaje się działać tylko w jedną stronę – projekty z IDEAS mogą „wywołać” samodzielne serie, ale samodzielne serie raczej nie trafiają z powrotem do IDEAS, chyba że mówimy o modelach z cykli bardzo starych (takich jak choćby Pirates). A nawet jeśli set zostałby wydany, to nie sądzę, żeby w Polsce ludzie za nim oszaleli.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.