Dla Patronów: LIVE z okazji Dnia Gwiezdnych wojen!
Drodzy Patroni i Ci, którzy zastanawiają się, czy nimi zostać. Już w sobotę (27.04) o godzinie 18:30 na naszym kanale na YouTube będzie miała miejsce pierwsza transmisja tylko dla wspierających. Podczas LIVE’a uczestnicy otrzymają od nas z wyprzedzeniem materiały, które pomogą szybko i sprawnie zaplanować zakupy podczas najważniejszego wydarzenia zakupowego I połowy roku. Te materiały pojawią się później także na stronie internetowej, ale na transmisji podzielimy się nimi wcześniej, jak również dogłębnie omówimy wszystkie zawiłości akcji i ewentualne, możliwe problemy.
Odpowiednie zaproszenia zostały już rozesłane drogą mailową, a jeśli ktoś chciałby załapać się na transmisję, to zapraszamy do wsparcia nas na Patronite – ostatnio mocno studiowaliśmy warunki, więc zdecydowanie warto.
NIE CHCESZ OGLĄDAĆ REKLAM?
Jeśli tak, możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite i pozbyć się ich na dobre!

Danilo
Hej, Możesz proszę rzucić okiem czy wszystkie maile poszły? Danilo nie dostał 😉 Pozdro
Brewa
Hej – this is awkward, ale dostęp do LIVE’ów patronackich mają tylko Patroni z odpowiednim poziomem wsparcia ;).
Danilo
Racja! Zero awkwardu tylko moje zamulenie, przecież czytałem poziomy benefitów a teraz głupio pytam 🙂 duh 🙂
Brewa
Dobra wiadomość: LIVE będzie dziś wieczorem dostępny publicznie jako element poradnika zakupowego – także nic Ci nie umknie :).
Kuba
Gdyby napłynęły prośby od patronów o zmianę godziny to ja się również podpisze. 🫣Ale oczywiście jeśli zostanie jak jest to biorę na klatę i lecę z odtworzenia. Zdrówka.
Brewa
Mamy mocno napięty terminarz w końcówce miesiąca – w razie czego zawsze możesz podesłać pytania mailem – rozgryziemy je na transmisji :).