LEGO-Inside-Tour-2024
Newsy Brewa 5567 views

LEGO® Inside Tour 2024 – zapisy od dziś!

Przypominamy, że już jutro dziś! o godzinie 10:00 ruszają zapisy na LEGO® Inside Tour 2024 – specjalną (i drogą) wycieczkę dla najbardziej zaangażowanych fanów klocków, którzy chcieliby zajrzeć w metaforyczne „trzewia” duńskiej bestii.

Na Inside Toura możecie zapisywać się od jutra w tym miejscu. Rejestracja potrwa 3 doby, do 19 października, do godziny 10:00 i zasadniczo nie trzeba się tu bardzo spieszyć, bo zapisanie się NIE równa się rezerwacji miejsca (jak również nie nakłada na Was obowiązku pojechania na ten wyjazd).

UWAGA: zapisy są już aktywne!

Do wyboru macie następujące daty i warto już się nad nimi zastanowić, bo podczas wypełniania formularza trzeba wskazać datę główną i rezerwową, a przynajmniej tak było w zeszłych edycjach:

  • 17-19 kwietnia
  • 22-24 maja
  • 29-31 maja
  • 19-21 czerwca
  • 11-13 września
  • 2-4 października
  • 9-11 października
  • 30 października – 1 listopada

Więcej szczegółów odnośnie samej imprezy i warunków znajdziecie tutaj, a w tym miejscu możecie odsłuchać nagranie z LIVE’a na temat tej wycieczki, jakiego poprowadziłem jakiś czas temu.

Dajcie znać, czy będziecie próbować!

NIE CHCESZ OGLĄDAĆ REKLAM?
Jeśli tak, możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite i pozbyć się ich na dobre!

FanKlocków.pl na Patrontie
Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

11 thoughts on “LEGO® Inside Tour 2024 – zapisy od dziś!

  1. Vezon

    Ehh i teraz czekanie do grudnia, najgorzej że LEGO chyba nie wysyła żadnego maila z potwierdzeniem zgłoszenia i się zastanawiam czy dobrze maila albo tel wpisałem…

  2. Piotrek

    no jasne 😀 w sumie najlepiej by było pojechać tirem 😀 jeśli komuś zależy czysto na zarobku inwestycyjnym
    Ale samochodem jest niewygodnie a lot bezpośredni to jednak luksus 😛

    1. Brewa

      Tu nie chodzi nawet o zarobek inwestycyjny, tylko o możliwość kupienia wszystkiego, co sobie zamarzysz z rabatem 50-60%. Oczywiście, można potem to nadawać, ale logistyka bywa skomplikowana, a te paręnaście godzin jazdy to jednak komfort psychiczny, że co będziesz chciał, to weźmiesz i miejsce skończy Ci się pewnie wolniej niż kasa ;).

      1. Michal

        Czy dobrze rozumiem ze w ramach Toura mozna kupowac z duza znizka zestawy?

      2. Brewa

        Tak – jednym z punktów programu jest wizyta w sklepie pracowniczym i zakupy z rabatami rzędu 50-60%.

  3. Piotrek

    Z tego co widzę na tę chwilę najtańszą opcją podróży do Billund jest Ryanair z Poznania (lot we wtorek wcześnie rano powrót w piątek o 20). Lot w 2 strony z 3 dużymi bagażami (20kg) kosztuje niecałe 900 zł 😀
    Współczuje ludziom z Ameryki koszt samego biletu jest pewnie kosmiczny a gdzie bagaż

    1. Brewa

      Ja akurat z pewnych powodów nie miałem innego wyjścia, ale z Polski zdecydowanie bardziej opłaca się pojechać samochodem, najlepiej busem ;).

  4. Brewa

    Trzymam kciuki :).

  5. Piotrek

    Zapisany ciekawe czy w tym roku się dostanę…

  6. Kamil

    7 – 19 kwietnia – wkradł się błąd albo jeat to jakaś super wersja wydarzenia z dodatkowymi atrakcjami. 😉

    1. Brewa

      Dzięki, poprawione :).

Skomentuj!

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.