OFERTA DNIA: Wesołe miasteczko Mikiego (10778) z rabatem 20%!
W kontekście mojego ostatniego filmu trudno o większy zbieg okoliczności. Na Amazonie pojawiła się właśnie promocja na zestaw Disney 10778 Miki, Minnie i Goofy w wesołym miasteczku w bardzo dobrej (zaraz wytłumaczę, dlaczego) cenie 103,84 zł (rabat 20%).
Niby można by się spodziewać, że set znajdziemy jeszcze taniej, ale – zgodnie ze statusem na LEGO.pl – ma on zniknąć z rynku do końca tego roku, a jest na nim zaledwie od czerwca. Podejrzewam, że w związku z tym nie mamy co oczekiwać znacznie wyższego rabatu na ten set, bo ceny już idą w górę przed Świętami, a on sam ma zostać wywalony.
Limit standardowy: 3 sztuki na konto.
Od razu zaznaczę, że jeśli kupicie coś z linków umieszczonych na blogu, to otrzymam z tego tytułu niewielką prowizję, którą przeznaczam na rozwój serwisu. Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.
NIE CHCESZ OGLĄDAĆ REKLAM?
Jeśli tak, możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite i pozbyć się ich na dobre!

Tomasz
W Smyku dzisiaj odrobinę taniej. Akurat czaiłem się na coś z kuponem więc przetestuję. 😉 Planuję jeszcze obserwować zestaw z zamkiem. W przypadku innych 4+ brakuje mi jeszcze bodaj jednego niewielkiego zestawu z małego Spidermana do kompletu (kilka miesięcy temu warto było się w nie zaopatrzyć na allegro), liczę jeszcze na BF. 😉
Paweł
Ale nikt po tym secie płakał nie będzie.Każdy go zapomni raczej i mało kto będzie go chciał nabyć po wycofaniu.Więc pod invest chyba średnio.
Brewa
A podlinkowany film oglądałeś? 😉
Czaja
Zobacz sobie wartość samych figurek.
jul9000
to nawet nie plotki o wycofaniu, ale też status „Ostatnie zestawy” na stronie Lego
Brewa
Faktiko, nie ogarnąłem jeszcze pamięciowo tej listy, dzięki. No to tym bardziej ;).