Nowy set 4+ z Batmanem oficjalnie
Ostatnio niewiele dzieje się na płaszczyźnie LEGO®-DC, ale może idzie ku lepszemu. W San Diego pewien fan namierzył „w dziczy” nowy zestaw z Batmanem, zapowiadany – zgodnie z plotkami – na 1 października.
AKTUALIZACJA z 12.08.2022: mamy już oficjalne zdjęcia zestawu. To – jak na razie – jedyna zapowiedź z tej serii na ten rok.
Set 76220 Batman kontra Harley Quinn nie prezentuje się specjalnie imponująco. To znany już z Marvela format dwóch figurek i motocykla, łącznie złożony z 42 elementów (w tym dużych klocków 4+). Na plus: nowa, ekskluzywna figurka Harley na deskorolce. Docelowo zestaw powinien kosztować u nas katalogowo jakieś 45-50 zł, ale poczekamy-zobaczymy.


NIE CHCESZ OGLĄDAĆ REKLAM?
Jeśli tak, możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite i pozbyć się ich na dobre!
