Więcej Batmana, na na na na na na!
Tym razem wymsknęło się jednemu z wietnamskich sklepów internetowych, dzięki któremu poznaliśmy właśnie dwa nowe zestawy z serii Batman, przy czym jeden wydaje się BARDZO interesujący:
- 76188 Klasyczny Batmobil z serii telewizyjnej przedstawia pojazd, którym Batman poruszał się w kultowym, ale mocno trącącym myszką serialu z lat 70-tych. Za całkiem superaśny pojazd, a także nowe figurki Batmana i Jokera, zapłacimy ok. 30 Euro. Ilość elementów w pojeździe, podobnie jak data premiery, nie jest jeszcze znana.

LEGO® 76188 – pudełko 
LEGO® 76188 – tył opakowania 
LEGO® 76188 – zawartość
- Z kolei 76180 Batman kontra Joker to zestaw z podserii 4+, a więc skierowany do młodszych fanów Mrocznego Rycerza. W złożonym z 136 klocków secie znajdziemy dwa pojazdy i trzy figurki, a to wszystko w cenie ok. 30 euro. Daty premiery jeszcze nie znamy.

LEGO® 76180 – pudełko 
LEGO® 76180 – tył opakowania 
LEGO® 76180 – zawartość
NIE CHCESZ OGLĄDAĆ REKLAM?
Jeśli tak, możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite i pozbyć się ich na dobre!
