Niepotwierdzone Zapowiedzi Maciej Baraniak 36445 wyświetleń

Zapowiedzi LEGO® 2024: Creator

Niegdyś seria skupiona wokół zestawów dla dorosłych i dla dzieci, teraz pozostała gratką głównie dla drugiej grupy, za sprawą tworzenia prawie wyłącznie setów 3w1. Mimo to, niektóre konstrukcje są naprawdę ładne, więc warto się pochylić nad tym, co zobaczymy w 2024 roku:

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Czerwiec 2024:

UPDATE! Oba zestawy dostępne już na LEGO.pl.

 • 31151 Tyranozaur 289,99 zł za 626 elementów. Ewidentnie będzie to „nowa” (i droższa) wersja nieśmiertelnych Potężnych dinozaurów.
 • 31153 Nowoczesny dom469,99 zł za 939 elementów. Ten projekt to nowoczesna, piętrowa willa z jednym segmentem sięgającym II piętra. Całość ma otwarty tył, a najwyższy segment ma wyjście bezpośrednio na małą plażę. Ściany są w większości przeszklone. W komplecie znajdziemy też dwie wysokie palmy, żyrandol w najwyższym pomieszczeniu, komplet leżaków i w pełni umeblowane pokoje. Mieszkańcami domu będą dwie minifigurki. Konstrukcje alternatywne to: 1) jednopoziomowy, szeroki dom o podobnym projekcie jak wariant główny, wyposażony w rustykalny, kamienny komin na jednym krańcu; 2) wąska, wysoka (2 piętra) kamienica z płotem na froncie i dużym balkonem z boku. Te konstrukcje również mają otwarty tył.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Będzie nam miło, jeśli z nich skorzystacie.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

3 thoughts on “Zapowiedzi LEGO® 2024: Creator

 1. Jin

  Creator 3w1 miażdżą jaja 😀

 2. Kuba

  Wyjątkowo ładna fala creatorów….

 3. TABU

  Kiedy jakieś fotki?

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.