Promocje Brewa 13752 wyświetleń

Najlepsze oferty na LEGO® – 12 kwietnia 2024

Mamy wiosnę – co do tego nie ma wątpliwości! Wprawdzie spora ilość osób od składania klocków będzie teraz preferowała spacery w odzyskanym cieple, ale nie znaczy to, że zabraknie okazji do kupowania nowych zestawów. Paradoksalnie, to właśnie ten okres w roku jest bardzo obfity w przeróżne przeceny – także zestawów, które pod koniec roku spadną z półek.

Jeśli zależy Wam na szybkim dowiadywaniu się o zmianach w tym wpisie, to proponujemy włączyć powiadomienia push, które znajdziecie w prawym-dolnym rogu strony. Wtedy na pewno nic Wam nie umknie.

Promocje na LEGO.pl:

Na LEGO.pl 1 kwietnia ruszyła kumulacja gratisów, aczkolwiek jeden z nich już się skończył. Szczegółowy poradnik w tym temacie znajdziecie w tym miejscu! Pamiętajcie też, że w Centrum nagród Insiders do odbioru są już Doki mikro-miasta NINJAGO!


Promocje u dystrybutorów podzielone zostały na sklepy (a następnie uszeregowane alfabetycznie seriami), żeby było Wam wygodniej pod kątem łączenia zamówień. Szczególnie interesujące promocje zaznaczamy trzema czerwonymi wykrzyknikami.

Allegro:

Amazon.pl:

!!! Warto zbadać promocję, w której za zamówienie dwóch dość tanich zestawów (do 50 zł) otrzymujemy rabat w wysokości 10 zł. Wszystkie produkty w tej promce znajdziecie tutaj i opłaca się brać właściwie wszystko.

Dzielimy alfabetycznie seriami, bo jest tego masa:

A:
C:
D:
F:
H:
I:
M:
N:
S:
T:

EMPiK.com:

W EMPiKu dostaniecie za 2 gr. torbę z Harrym Potterem (wartą 44,99 zł) po zakupie DOWOLNYCH klocków za kwotę minimalną 129 zł. Promka fajna, bo gratis ten nie był do tej pory nigdzie dostępny.

Media Expert:

Cena z kodem ME0904-160424, tutaj mamy wiele setów ograniczonej dystrybucji:

Cena z kodem ME1104-170424:

Proshop:

Ważna uwaga: Proshop, jako sklep biorący towar bezpośrednio z Danii, rządzi się nieco innymi prawami niż polscy retailerzy, więc NIE oznacza to oficjalnego rozszerzenia dystrybucji.

Smyk.com:


Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Będzie nam miło, jeśli z nich skorzystacie.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

5 thoughts on “Najlepsze oferty na LEGO® – 12 kwietnia 2024

 1. Piotrek

  Zaczynają mnie denerwować powiadomienia z promoklocków. Z założenia świetny tool ale… Ostatnio dostaje co chwila powiadomienia o niekompletnych(brak figurek itd) zestawach z allegro… I ponownie muszę ustawiać alerty na ich stronie

  1. Brewa

   Promoklocki już dawały znać, że to przez zmiany w filtrach na Allegro :\.

 2. adi

  Promocja 10 zł czyli z 2 e…

 3. ziom

  Mam wrażenie że po prostu kopiujecie info z promoklocków…?

  1. Brewa

   Trudno mówić o kopiowaniu, kiedy dobra oferta to dobra oferta. Ciężko się dziwić, że info będzie tożsame, aczkolwiek my mamy trochę inny system :).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.