Zapowiedzi-LEGO-Architecture-02.2024
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 13618 wyświetleń

Zapowiedzi LEGO® 2024: Architecture

Wreszcie mamy pierwsze doniesienia o stosunkowo słabo rozwijanej ostatnio serii Architecture. Początek roku przyniósł nam wieści o jednym zestawie i podejrzewamy, że wiele więcej tego nie będzie. Informacje, jak na razie, są dość skąpe:

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Czerwiec 2024:

 • [UPDATE! – Mamy sporo nowych szczegółów!] 21061 Katedra Notre Dame – zestaw złożony z 4383 klocków, wyceniony na 230 euro. Warto również wskazać, że będzie to pierwszy, oficjalnie wydany kościół, który wciąż pełni swoją rolę, co jest swoistym przełomem dla Duńczyków. Budynek ma być położony na dwóch płytkach bazowych i będzie zawierał odczepiany dach, który ma umożliwić obejrzenie licznych szczegółów wnętrza (w tym kolumn, łuków i jednej z naw). Nie zabraknie również witraży, a nawet dostaniemy rzeźby na iglicach. Do tego dojdzie osobna tabliczka, na której znajdą się najważniejsze informacje o Katedrze.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

5 thoughts on “Zapowiedzi LEGO® 2024: Architecture

 1. Wiktor

  Czy jest wiadome jaki to będzie model?

  1. Brewa

   Gdyby było wiadomo, to na pewno byśmy to napisali ;). Na razie czekamy na więcej informacji.

 2. Jarosz Jaroszewski

  Ciekawe, że teraz po tym jak Cobi wydało kościół to Lego też

  1. Brewa

   Jeśli sugerujesz, że LEGO „ściąga”, to chyba nie do końca jesteś świadomy ich cyklu wydawniczego. Zestawy na ten rok prawdopodobnie były w większości zaplanowane i zaprojektowane jakoś w połowie roku 2022 ;).

 3. KłosWheat

  na razie nie pełni swojej roli bo jest w odbudowie po pożarze, czepiając się słówek – może to właśnie dlatego że chwilowo nie pełni łatwiej przeszło im to przez gardło

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.