Zapowiedzi-LEGO-Wicked-2024
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 14241 wyświetleń

Zapowiedzi LEGO® 2024: Wicked (wcz. Bright)

Wiemy już niemal na 100%, że seria o nazwie kodowej Bright to „cykl” oparty o nowy film fabularny Wicked, którego pierwszy zwiastun niedawno zadebiutował na sieci. Warto go obejrzeć, żeby mieć pogląd na to, jakie zestawy możemy zobaczyć (pociąg, anyone?).

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Oryginalny musical Wicked to alternatywna wersja jednego z wątków dotyczącego Czarnoksiężnika z krainy Oz. Śledzimy w niej losy m.in. Elfaby, znanej później jako Zła Czarownica z Zachodu (porwany przez tornado domek Dorotki spada na jej siostrę – Złą Czarownicę ze Wschodu). Cała historia jest jednogłośnie uznawana za jeden z najlepszych prequeli w historii przemysłu rozrywkowego. Znamy już miesiąc pojawienia się zestawów na półkach:

Październik 2024:

 • 75681139,99 zł za 304 elementy.
 • 75682259,99 zł za 558 klocków.
 • 75683339,99 zł za 740 klocków.
 • 75684479,99 zł za 945 klocków.

Wszystkie sety mają grupę wiekową określoną na 7-9+, więc – jak na razie – nie będą to raczej wielkie i skomplikowane zestawy.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

4 thoughts on “Zapowiedzi LEGO® 2024: Wicked (wcz. Bright)

 1. K.

  Podejrzewam, że to Lego Mia i Ja, z uwagi na to, że: serial Mia i ja zawiera kilka świetnych miejscówek na przekształcenie w klocki, a i też Lego mogłoby zarobić na tej serii dużo pieniędzy, ponieważ ten serial ma wielu fanów (w tym dorośli).

 2. Hasellhoff

  Myślę, że może to być seria związana z filmem Trolle 3, który nie dawno był w kinach. LEGO już miało w swoim portfolio poprzednie serię nawiązujące do poprzednich odcinków filmu.

  1. Brewa

   To prawda, aczkolwiek nie miałoby to chyba wielkiego sensu biznesowego, biorąc pod uwagę fakt, jak sprzedawały się poprzednie odsłony. Aczkolwiek nie jestem targetem, więc nie chcę dobitnie wyrokować :).

   1. Hasellhoff

    Ale pewnie jak mają wykupioną licencję, która niebyła tania to chcą na niej cokolwiek zarobić. Ja bym tak zrobił. Ale to wszystko tylko domysły bo finalnie może się okazać, że to będzie inna seria.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.