Niepotwierdzone Zapowiedzi Maciej Baraniak 25850 wyświetleń

Zapowiedzi LEGO® 2024: City

Seria City jak zawsze skierowana jest głównie do młodszych odbiorców, choć różne motywy przewodnie i specjalne odlewy sprawiają, że czasem interesują się nimi również AFOLe. Poniżej przedstawiamy więc wszystkie informacje na temat nowości na rok 2024:

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Styczeń 2024:

 • 30663 Kosmiczny poduszkowiec (polybag)
 • 30664 Policyjny samochód terenowy (polybag)
 • 60413 Strażacki samolot ratunkowy – Jakiś zestaw strażacki za 269,99 zł złożony z 478 elementów. Będzie to samolot, a wiemy to, gdyż wyciekło pierwsze zdjęcie tej konstrukcji. Warto nadmienić, że konstrukcja będzie miała funkcję zrzucania wody podczas lotu:
 • 60428 Kosmiczny mech – Mechy zawitają też do serii City. Ten będzie kosztował 45,99 zł i złożymy go ze 140 elementów.
 • 60433 Modułowa stacja kosmiczna 469,99 zł za 1097 elementów. Tutaj również dostaliśmy oficjalne zdjęcie, dzięki któremu wiemy, że stacja będzie składać się w modułów. Każdy z nich będzie przyczepiany do środkowej części, a ta ma być nieco większa od pozostałych:
REKLAMA:

8 thoughts on “Zapowiedzi LEGO® 2024: City

 1. Użytkownik

  Widać znaczną poprawę względem zestawów sprzed trzech lat. Wreszcie City ma solidne konstrukcje.

  1. Brewa

   Nowa Straż pożarna wygląda kozacko, muszę przyznać.

 2. niuti

  Więzienie do mnie przemawia reszta dużych zestawów jakoś słabo. 450 oficjalnie to moze za jakieś 320 da sie wyrwać , dwa takie to juz mozna całkiem solidne build zrobić.
  Reszta dużych jakoś nie na moje gusta, a space…..to jakby wesołe miasteczko :O

  1. Brewa

   A remiza? Moim zdaniem jest sztosowa :).

   1. niuti

    Wyglądem no nawet. Ciekawa forma, ale ogólnie jakoś mam wrażenie, że jak na remizę to taka hmm słaba? Dobrze, że bez helikoptera bo ileż można i za każdym razem

 3. GrzOgr

  Seria w kosmosie jest bardzo interesująca. Podoba mi się stacja kosmiczna i to, że z jej modułów można zrobić swoisty pociąg. Wygląda na to, że z tymi zestawami będzie dużo zabawy. Jest ich całkiem dużo jak na początek nowej serii. Do tego dochodzi baza z serii Friends i duże zestawy Technic. Dla każdego coś fajnego.

 4. Seba

  nowe lego wygląda znacznie lepiej jak stare, będzie trzeba się wyzbyć starego by zrobić miejsce na nowe, dobrze ze nie postanowiłem „zainwestować” w lego

 5. DARON

  Dawno nie było tak dobrych zestawów City, A nowa remiza to w ogóle MEGA!!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.