Niepotwierdzone Zapowiedzi Maciej Baraniak 8662 wyświetleń

Zapowiedzi LEGO® 2024: Sonic the Hedgehog

Sonic zawitał do nas w 2023 roku, tak więc naturalnie będzie kontynuowany jeszcze w następnym. Póki co mamy szczątkowe informacje na temat zawartości nadchodzących zestawów, ale wiemy już, że najbliższą „falę” dostaniemy w styczniu.

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Styczeń 2024:

Mamy już pierwsze informacje, co dokładnie znajdziemy w nowych zestawach. Zgodnie z naszymi „typami”, w najnowszych zestawach ujrzymy debiut Knucklesa oraz Shadowa, czyli z najważniejszych postaci w uniwersum Sonica.

 • 30676 Kokosowy atak Kikiego polybag, klastycznie pewnie trudnodostępny w Polsce.
 • 76995 Shadow the Hedgehog — ucieczka 99,99 zł za 196 elementów. Set będzie zawierał figurkę Shadowa, a także jego towarzysza, nazwanego Clucky. W samym secie znajdziemy małą konstrukcję laboratorium oraz rhinobota. Set jest już widoczny na LEGO.pl:
 • 76996 Knuckles i mech-strażnik (tak, nawet Sonic zostanie owładnięty falą mechów). W secie, poza figurką Knucklesa, znajdziemy również figurkę Rouge, a więc dostaniemy kolejną unikalną postać. Z konstrukcji otrzymamy oczywiście mecha, natomiast Rouge posiada szybowiec. 159,99 zł za 276 elementów Dostaliśmy już oficjalne zdjęcia tego zestawu, a teraz jeszcze pojawił się na Lego.pl:

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Będzie nam miło, jeśli z nich skorzystacie.

REKLAMA:

5 thoughts on “Zapowiedzi LEGO® 2024: Sonic the Hedgehog

 1. TABU

  Panie Macieju.
  Zaśmiecasz Pan mi maila tymi szczątkowy mi informacjami, bez zdjęć i bez pewności co to będzie. Byleby napisać i puścić w obieg.

  1. Kuki

   Mnie ciesza nawet takie informacje :D, moge wtedy zaczac zbierac kase. Nadzieja na Shadow, rosnie.

  2. Brewa

   Niestety na tym polegają pierwsze zapowiedzi :).

 2. kuki

  Zestaw z Shadow na pewno kupię. Ten drugi żeby mieć figurki zapewne też, tylko ten mech nie potrzebny jest…

 3. Tymon Kacprzak

  ciekawe czy dadzą coś innego nisz szmaragdy….

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.