Zapowiedzi-LEGO-DreamZzz-01.2024
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 6816 wyświetleń

Zapowiedzi LEGO® 2024: DreamZzz

Jak łatwo się domyślić, najnowsza seria LEGO®, osadzona w świecie snów, na razie jest jeszcze w fazie testów i na pewno w dużych falach będziemy otrzymywać nowe zestawy. Nie wiemy na razie, jak to się spięło finansowo, ale pewnie szybko się zorientujemy.

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Styczeń 2024:

Ujawniono już zdjęcia prawie wszystkich zestawów z tej fali. Widzimy na nich, że będą to zestawy 2 w 1:. Zestawy są już ujawnione na LEGO.pl, wraz z cenami:

Czerwiec/lipiec 2024:

Na razie tylko numery i ceny:

 • 71478 – 115 USD.
 • 71479 – 30 USD.
 • 71481 – 50 USD.
 • 71483 – 60 USD.
 • 71484 – 85 USD.
 • 71485 – 130 USD.

Lista najprawdopodobniej nie jest jeszcze kompletna i na razie nie wiemy, jak się ma do ewentualnych zapowiedzi wstępnych na zimę 2023 – być może je zastąpi.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Będzie nam miło, jeśli z nich skorzystacie.

REKLAMA:

3 thoughts on “Zapowiedzi LEGO® 2024: DreamZzz

 1. Majk

  Nadal nie jestem przekonany do tej serii. Trochę inaczej ją sobie wyobrażałem, ale widomo … myślenie dorosłego…
  Waszym zdaniem będzie sukces?

 2. GrzOgr

  Ciekawe czy w polybagu zobaczymy zielonego smoka, którego wymyślił chłopak z Polski, o jakim niedawno był artykuł.

  Ta seria już jest sukcesem, po prostu mniejszym niż istniejąca od lat Ninjago. To coś jak połączenie serii Elfów i Troli ze współczesnym światem. Obie te serie do dziś są wspominane przez AFOLi. Jeśli Dreamzz będzie właściwie zaopiekowane przez projektantów zestawów jak i scenarzystów bajki, to będzie w porządku. Jeśli dzieci zniechęcą się do bajki i spadnie sprzedaż klocków, to będzie po serii. Na tę chwilę „na dwoje babka wróżyła”

 3. Paweł

  nie smok tylko żabolot 🙂 żaba ze skrzydłami 🙂

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.