Promocje-LEGO-11.2023
Promocje Brewa 2722 wyświetleń

Promocje LEGO® na listopad 2023 – pierwsze informacje

Wygląda na to, że listopad będzie bardzo „dużym” miesiącem, jeśli chodzi o promocje i akcje specjalne na LEGO.pl. Spodziewamy się wtedy nie tylko wyprzedaży związanych z Czarnym piątkiem, ale także kilku innych promocji, które wydarzą się „dookoła” najważniejszego zakupowego wydarzenia roku. Poniżej sprawdzicie szczegóły, które już znamy.

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Kalendarz promocyjny LEGO® na listopad 2023

Opisy konkretnych promocji znajdziecie pod kalendarzem.

UWAGA: czytasz na telefonie? Obróć go poziomo w celu zwiększenia czytelności tabelki!

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
1
Hołd dla Galileusza - IDEAS
GwP #40595 (Galileusz) (początek)
2345
6789101112
131415161718

Weekend Insiders (początek)
19
20
Koniec Weekedu Insiders
21222324

Czarny weekend (początek)
2526
27
Cyberponiedziałek
28
Koniec promocji zw. z Czarnym piątkiem
2930
 • Od 1 listopada spodziewamy się ujrzenia zestawu IDEAS 40595 W hłodzie Galileuszowi, który jest projektem konkursowym. Wiemy już, że set ma składać się z 307 klocków, ale nie znamy bariery wejścia.
Hołd dla Galileusza - IDEAS
Tak wygląda fanowska wersja zestawu
 • Weekend Insiders (18-19 listopada) podobno ma odbyć się na tydzień przed Czarnym piątkiem i wtedy mamy mieć możliwość zgarnięcia:
  • Podwójnych punktów Insiders do każdego zamówienia.
  • Zestawu 40601, który ma być oczekiwaną reedycją klasycznego setu z serii Castle z magiem Majisto, bazującym – prawdopodobnie – na zestawie 6048. Set ma składać się z 365 części. Drugą szansę na jego złapanie zdobędziemy tydzień później.
Tak wyglądał oryginał
 • Z kolei w Czarny weekend (24-26 listopada; ale być może także tydzień wcześniej) otrzymamy kolejny prezent, tym razem z serii Creator, składający się z 271 klocków. Nie wiemy jeszcze, co to będzie. No i nie zapominajmy o Majisto.
 • Niewykluczone (a nawet pewne), że podczas trwania Czarnego weekendu otrzymamy jeszcze inne zachęty do zakupu, włącznie z kolejną akcją 2x punkty Insiders. Praktyką Duńczyków jest też dorzucanie nowego prezentu – zazwyczaj nie będącego zestawem – w Cyberponiedziałek. W tym roku wypada on 27 listopada.
 • W tych samych dniach (Weekend Insiders i Czarny weekend) możemy się również spodziewać nowych nagród za punkty Insiders – wiemy o dwóch: Walkmanie (5007869 – 145 elementów) oraz Zamku w mikroskali (5008074); ale na ten moment nie wiadomo na pewno, kiedy (i czy!) będą one rozdawane.

Promocje jeszcze (datowo) nie potwierdzone:

 • W listopadzie spodziewamy się jeszcze gratisu związanego z Wieżą Avengers z Marvela, która ma zostać wydana w tym miesiącu. Widzieliśmy już pierwsze zdjęcia tego zestawu i zakładamy, że otrzymamy go w listopadzie, ale dokładna data nie jest jeszcze znana.
Pierwsze zdjęcia wzmiankowanego upominku
REKLAMA:

2 thoughts on “Promocje LEGO® na listopad 2023 – pierwsze informacje

 1. Janusz

  Cześć. Czy będzie poradnik zakupowy na listopad/black friday oraz czy aby na pewno Majisto był dostępny w tych dwóch terminach? W kilku innych miejscach widziałem tylko jeden termin.

  1. Brewa

   Tak – poradniki zakupowe zazwyczaj puszczamy na kilka dni przed promocją. Co do dat Majisto – musimy poczekać na dokładniejsze dane.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.