Zapowiedzi-LEGO-Sonic-2024
Niepotwierdzone Zapowiedzi Maciej Baraniak 2171 wyświetleń

Zapowiedzi LEGO® 2024: Sonic the Hedgehog

Sonic zawitał do nas w 2023 roku, tak więc naturalnie będzie kontynuowany jeszcze w następnym. Póki co mamy szczątkowe informacje na temat zawartości nadchodzących zestawów, ale wiemy już, że najbliższą „falę” dostaniemy w styczniu.

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Styczeń 2024:

Mamy już pierwsze informacje, co dokładnie znajdziemy w nowych zestawach. Zgodnie z naszymi „typami”, w najnowszych zestawach ujrzymy debiut Knucklesa oraz Shadowa, czyli z najważniejszych postaci w uniwersum Sonica.

 • 30676 – jakiś polybag.
 • 7699521 euro za 196 elementów. Set ma nosić nazwę Ucieczka Shadowa z laboratorium i będzie zawierał figurkę Shadowa, a także jego towarzysza, nazwanego Clucky. W samym secie znajdziemy małą konstrukcję laboratorium oraz rhinobota.
 • 7699635 euro za 276 elementów. Będzie to Walka mecha Knucklesa (tak, nawet Sonic zostanie owładnięty falą mechów). W secie, poza figurką Knucklesa, znajdziemy również figurkę Rouge, a więc dostaniemy kolejną unikalną postać. Z konstrukcji otrzymamy oczywiście mecha, natomiast Rouge ma posiadać szybowiec.

W jednym z tych zestawów pojawi się Knuckles, którego zdjęcie możecie zobaczyć poniżej. Co ważne, poza specjalnym odlewem głowy, dostał również unikalną dłoń w postaci kultowej, dużej pięści.

REKLAMA:

4 thoughts on “Zapowiedzi LEGO® 2024: Sonic the Hedgehog

 1. TABU

  Panie Macieju.
  Zaśmiecasz Pan mi maila tymi szczątkowy mi informacjami, bez zdjęć i bez pewności co to będzie. Byleby napisać i puścić w obieg.

  1. Kuki

   Mnie ciesza nawet takie informacje :D, moge wtedy zaczac zbierac kase. Nadzieja na Shadow, rosnie.

  2. Brewa

   Niestety na tym polegają pierwsze zapowiedzi :).

 2. kuki

  Zestaw z Shadow na pewno kupię. Ten drugi żeby mieć figurki zapewne też, tylko ten mech nie potrzebny jest…

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.