Zapowiedzi-LEGO-BrickLink-2024
Zapowiedzi Brewa 5815 wyświetleń

Zapowiedzi LEGO® 2024: BrickLink Designer Program

W 2024 BrickLink Designer Program ruszy z dużym impetem, więc postanowiliśmy w jednym miejscu zebrać dla Was informacje odnośnie tego co, kiedy i – w przyszłości – za ile będzie można kupić w jego ramach. Będzie tego sporo, więc chwyćcie się mocno za portfele.

Co więcej, co do tych zestawów mamy już stuprocentową pewność, że zostaną one wrzucone do sprzedaży crowfundingowej, co jednak NIE gwarantuje tego, że ostatecznie zostaną wyprodukowane. Aby tak się stało, dany set musi zebrać co najmniej 3 000 zamówień wstępnych, a maksymalna ilość wyprodukowanych sztuk nie przekroczy 20 000 egzemplarzy. Limit zakupowy na każdy zestaw to maksymalnie 2 sztuki na osobę.

Luty 2024:

Poniższe zestawy zostały już wybrane i „potwierdzone” przez załogę BrickLinka, choć już zdarzało się, że któryś z pomysłów wypadał z procesu produkcyjnego „na ostatniej prostej”.

Czerwiec 2024:

Zestawy dostępne do kupienia w czerwcu 2024 roku poznaliśmy 23 sierpnia 2023. To kolejne 5 pomysłów, tym razem chyba trochę mniej imponujących:

Październik 2024:

Kolejne 5 zestawów zostanie wybranych spośród projektów, które zostaną zgłoszone w serii 3 programu, w dniach 18-29 września 2023. Tu jeszcze nie mamy nawet projektów.


Wiemy już również, że odbędzie się także 4 i 5 seria programu, odpowiednio w styczniu i maju 2024 roku.

REKLAMA:

5 thoughts on “Zapowiedzi LEGO® 2024: BrickLink Designer Program

 1. km

  z 6 kafli za wszysto

  1. Brewa

   Myślę, że koło 5, ale dowiemy się dopiero w okolicach stycznia.

 2. Miki

  Pytanko z zupełnie innej beczki. Co z otwarciami kolejnych Lego Store, czy coś może wiadomo? W zeszłym roku był spory boom, a teraz totalna posucha. Górny śląsk i małopolska pomimo ogromnej fan-bazy dalej nie mają żadnego sklepu co jest trochę żenujące ze strony Lego, bo czas by już był coś żeby w tym temacie zmienić (do Wrocławia, Poznania, Łodzi czy Warszawy jest zbyt daleko, żeby częściej odzwiedzać).

  1. Brewa

   Cały czas czekamy na info o Krakowie, ale podobno są cały czas problemy z lokalizacją. Podejrzewam, że na posuchę wpływa fakt, że nastroje konsumenckie w Polsce są w tym roku wyjątkowo słabe i sprzedaż na pewno też nieco spadła.

   1. Miki

    Ok, dzięki za info.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.