Zapowiedzi-LEGO-Minifigurki-2024
Niepotwierdzone Zapowiedzi Maciej Baraniak 2840 wyświetleń

Zapowiedzi LEGO® 2024: Minifigurki

Minifigurki co roku otrzymują 3 nowe serie, które skupiają się na różnych markach lub kontynuują wydawanie oryginalnych pomysłów. Zawsze mamy 12 lub 18 figurek w ramach danych pakietów, a od teraz wszystkie będą wydawane w kartonowych pudełkach, zamiast foliowych woreczków.

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Styczeń 2024:

 • 71045 – Rok zaczniemy klasycznie, bo LEGO® zaoferuje nam 25. serię figurek. Póki co nie wiemy oczywiście, co się w nich znajdzie, ale jak zwykle możemy spodziewać się dużej różnorodności.

Maj 2024:

 • 71046 Kosmos – Według plotek, LEGO® ma zrobić własną serię, ale tym razem oprzeć ją o jakiś motyw przewodni. Trudno stwierdzić, czy będzie to seria nawiązująca np. do filmów osadzonych w kosmosie, czy może Duńczycy dostarczą nam swoje oryginalne pomysły.

Wrzesień 2024:

 • 71047 – Póki co wiemy tylko, że będzie seria w tym czasie i o tym numerze.
REKLAMA:

2 thoughts on “Zapowiedzi LEGO® 2024: Minifigurki

 1. Ryba

  apropos 25 serii MCF- obstawiam, że będzie jakaś postać – przebieraniec, sportowiec, postać 'kosmiczna’, wojownik z bronią białą, dziewczynka lub chłopiec 🙂

  1. Brewa

   A ponadto wszystkie figurki będą posiadały torsy ;).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.