Zapowiedzi-LEGO-Mario-03.2023
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 5465 wyświetleń

Zapowiedzi LEGO® 2023: Super Mario

Seria Super Mario jest, oczywiście, przeznaczona głównie dla dzieciaków. Charakteryzuje się dużą digitalizacją oraz brakiem papierowych instrukcji w zestawach. Jest również jednym z nielicznych, udanych przykładów połączenia klocków ze strefą technologiczną. Oto, czego – jak na razie – spodziewamy się w niej w 2023 roku:

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie. Tabele są na bieżąco aktualizowane, a log zmian możecie znaleźć tutaj.

Sierpień 2023:

  • 71422 Piknik przy posiadłości Mario – 259 klocków, 35 USD. Możliwe, że będzie to dystrybucja ekskluzywna. Mamy już pierwsze, oficjalne zdjęcie tego setu:
  • 71424 Domek na drzewie Donkey Konga – 554 elementy, 299,99 zł. Mamy już oficjalne zdjęcia pierwszego zestawu z Donkey Kongiem, w którym znajdziemy samego Konga oraz Cranky Konga. Wygląda na to, że w secie dostaniemy dwa kolory nowych liści palmowych, które z chęcią zobaczylibyśmy na ściance PaB. Set dostępny w przedsprzedaży na LEGO.pl:
  • 71426 – jakiś zestaw 18+, ale w cenie zaledwie ok. 60 dolców i w dystrybucji ekskluzywnej. Plotka mówi o jakiejś dioramie z „normalnymi” minifigurkami.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Mamy nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.