Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 7408 wyświetleń

Zapowiedzi LEGO® 2023: Jurassic Park

Mamy już pierwsze, mocno jeszcze niepotwierdzone zapowiedzi do jednej z najbardziej “odlewowych” serii LEGO®. Standardowo nowe sety z Jurassic World trafią do nas w drugiej połowie roku, a oto, czego – jak na razie – możemy się spodziewać:

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie. Tabele są na bieżąco aktualizowane, a log zmian możecie znaleźć tutaj.

Zgodnie z pierwszymi doniesieniami, w roku 2023 seria wróci do korzeni, w związku z 30-leciem pierwszego filmu. To powinno ucieszyć starszych fanów.

Czerwiec 2023:

Wszystkie zestawy już zostały oficjalnie zaprezentowane na LEGO.pl, wraz z polskimi cenami.

 • 76957 Ucieczka welociraptora 4+ – w komplecie wybieg dla dinków, ale tylko jeden raptor. Ma być wyciągarka, ale bez krowy, z uwagi na status 4+ setu. Do tego dwie minifigurki. 174,99 zł za 137 klocków.
 • 76958 Zasadzka na dilofozaura – z pamiętnej sceny w krzunach, wraz z ubłoconym Dennisem Nedrym (i – oczywiście – dilofozaurem w nowym malowaniu). W zestawie jest także Jeep (na licencji). 119,99 zł za 211 klocków.
 • 76959 Badanie triceratopsa – na pewno znajdziemy tam Forda Explorera (na licencji) w charakterystycznych kolorach, 2 figurki (Sattler i Malcolm) oraz tytułowego triceratopsa. 249,99 zł za 281 klocków. Jest nawet wielkie kupsko!
 • 76960 Odkrycie briachiozaura – dawno nie mieliśmy tak dużego dinka, a cena wskazuje, że to nie będą przelewki. W zestawie nie tylko brachiozaur oraz platforma do karmienia (i to niebrzydka!), ale także – ponownie – Jeep Wrangler na licencji oraz 3 minifigi. 399,99 zł za 512 klocków.
 • 76961 Centrum dla odwiedzających: atak tyranozaura i raptora (aktywna przedsprzedaż!) – nie ma fali bez tyranozaura, prawdopodobnie w nowym malowaniu. Z centrum turystycznego dostaniemy tylko pewne fragmenty oraz budowalny szkielet tyranozaura, chociaż ten “oryginalny” również będzie w zestawie (plus raptor z 76957). Do tego 6 minifigurek głównych bohaterów oraz funkcja bawialna pod postacią opadającego bannera. 619,99 zł za 693 części.
REKLAMA:

8 thoughts on “Zapowiedzi LEGO® 2023: Jurassic Park

 1. Ryba

  oo i na to czekam – nowe dinozaury 😀

 2. jurassic

  troche drogo ale zapowiada się nieżle

 3. Kvbuss

  w innych miejscach np na tik toku są już zdjęcia i zgadzają się z tymi co tu są podane

  1. Brewa

   Zdjęcia już uzupełnione :).

 4. Lucky

  Już są na LEGO

  1. Brewa

   Tak, już uzupełnione :).

   1. Ryba

    Wybacz moje czepialstwo odnośnie tytułu, ale tym razem jest to Jurassic Park, a nie World

    1. Brewa

     Coś w tym jest – podmienię na bieżąco przy aktualizacjach.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.