Zapowiedzi-Lego-2022-StarWars
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 1811 wyświetleń

Zapowiedzi LEGO® 2022: Star Wars

Połowa 2022 roku za nami, więc najwyższa pora wziąć się za podsumowywanie zapowiedzi LEGO® na dlaszą część 2022 roku. W tym artykule zajmę się serią Star Wars.

W roku 2022 nie spodziewamy się już żadnych nowości z tej serii. Wszystkie zostały wydane w październiku. Sprawdź zapowiedzi serii na rok 2023.

REKLAMA:

18 thoughts on “Zapowiedzi LEGO® 2022: Star Wars

 1. Aleksandra Smorowska

  Skąd wiadomo że zestaw 75338 będzie w dystrybucji ekskluzywnej. Na stronie LEGO nie ma informacji. Nie ma szans na dostanie jej taniej niż na stronie LEGO?

  1. Brewa

   Zapewne mówisz o Zgniatarce :). Tak wynika z przecieków oraz z faktu, że jako jedyny z dioram nie jest w przedsprzedaży na LEGO.pl. Jest szansa, że da się go wyrwać taniej, ale raczej nie więcej niż 5-10%.

 2. Krosss100 (@krosss100)

  Wiadomo czy zestaw 75342 będzie dostępny w szerszej dystrybucji?

  1. Brewa

   Chodzi Ci o 75341? To UCS, więc tak – prawdopodobnie nie od razu i trzeba będzie dłużej zaczekać na rabat rzędu 15-20%, ale na 90% poleci szerzej, podobnie jak inne sety z tej podserii.

 3. MK

  Co to jest diorama z „młodszej” linii? Myślałem, że dioramy to stosunkowo świeża sprawa w Lego (3 ze SW i jedna z Parku Jurajskiego) i wszystkie są póki co 18+?

  1. Brewa

   „Diorama” to termin zastosowany w tym przypadku do innych setów przedstawiających scenki. Właściwe słowo to „vigniette”, ale w Polsce mało kto go używa. Przykładem jest choćby 75269 Pojedynek na planecie Mustafar – zbieżność nazw przypadkowa ;).

 4. Łukasz

  Lubię pana stronę, ale obecnie na stronie jest tyle reklam, że nie daję rady tego przeczytać bez Adblocka. Przysłaniają treść te reklamy, momentami nie wiem już czy skończyłem czytać czy jeszcze nie bo nie widzę.

  1. Brewa

   Hej,

   Wyślij mi na pbrewczynski@gmail.com zrzut ekranu, bo ostatnio Google robi mi psikusy z tymi reklamami, staram się ograniczyć je do minimum, ale widać nie wyszło w każdym wypadku :).

 5. qqqqqqqqqqqq

  skad info ze at st 4+ to bedzie exclusive? wtedy wogole nie warto go kupowac

  1. Brewa

   To nie exclusive, tylko ograniczona dystrybucja. U nas pewnie będzie to oznaczało dość szeroką, bo nie mamy szczególnie rozwiniętych sieci handlowych o wystarczającej sile przebicia :).

 6. scouser888

  Marzy mi się kantyna, jeszcze jest dostępna, ciekawe kiedy wypadnie. Oby nieprędko :/

  1. scouser888

   Kantyna z SW oczywiście.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.