Zapowiedzi-2022-LEGO-Marvel
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa  

Zapowiedzi LEGO® 2022: Marvel

Jeżeli chodzi o sety marvelowskie, to mamy już całkiem sporą listę konkretnych zapowiedzi na resztę roku 2022. Popularność uniwersum nie słabnie, więc możemy się spodziewać zalewu premier.

Pamiętajcie, że niektóre z poniższych informacji nie są jeszcze potwierdzona na 100% i należy je traktować z przymrużeniem oka. Wszystkie aktualizacje jak zwykle zaznaczam na zielono i najczęściej znajdziecie je na dole tekstu.

Premiery Marvela na październik:

Dla potwierdzonych premier październikowych mamy już pierwsze zdjęcia:

 • 76211 Statek Shuri z filmu Wakanda w moim sercu. Średniej wielkości zestaw z pojazdem oraz 4 minifigami, wśród których znajdziemy przede wszystkim Ironheart MK1). 355 elementów za 239,99 zł.
LEGO® 76211
LEGO® 76212
 • 76213 Sala tronowa Namora – tu również znajdziemy 355 elementów, tym razem skonfigurowanych w mały pojazd oraz tron Namora. Tu niewątpliwie najważniejsza będzie figurka tego ostatniego, która prawdopodobnie będzie ekskluzywna dla tego setu (do tego będzie jeszcze Attuma i Shuri). 35 euro (169,99 zł).
LEGO® 76213
 • 76214 Wojna na wodzie – ostatni set z powyższej mini-serii został przypadkowo znaleziony w jednym ze sklepów, dzięki czemu mamy już jego pierwsze zdjęcia oraz trochę szczegółów. Wyceniony na 80 euro set będzie zawierał 545 elementów, które złożą się na zeskalowany w dół model statku Royal Sea Leopard (oraz dwa małe Dragon Flyery), na którym – najprawdopodobniej – odbędzie się finałowa bitwa filmu Wakanda Forever. W komplecie dostaniemy nową Czarną Panterę, Namora, IronHeart MK2, Okoye i M’Baku. Premiera razem z powyższymi.
 • 76215 Czarna Pantera – jeśli ktoś oczekiwał statku albo budynku, to będzie rozczarowany. Wielkim zestawem z Marvela na koniec roku okazuje się głowa i rękawice Czarnej Pantery, złożone z 2961 elementów i wycenione na zwariowane 1649,99 zł. Do mnie osobiście set nie przemawia, bo wydaje się po prostu nudny, ale pewnie znajdzie swoich amatorów. Na oko wygląda na dystrybucję ekskluzywną. Set jest już widoczny na LEGO.pl.

Premiery Marvela na listopad:

 • 76210 – zgodnie z najnowszymi plotkami, ten duży zestaw 18+ za ok. 500 dolców ma również nawiązywać do nowego filmie o Czarnej Panterze i przedstawiać jakiś pojazd w dużej skali. Potencjalni kandydaci to Sunbird (aczkolwiek jego dostaniemy w mniejszej skali, powyżej), Royal Talon Fighter oraz Dragon Flayer (którego również dostaliśmy już w mniejszej skali).

Premiery Marvela z nieznaną datą premiery:

 • 76220 – jakiś set 4+ z 43 elementów i za 10 euro.
 • 76221 456 elementów, ok. 45 euro. Nie wiemy jeszcze, co to.
REKLAMA:

10 thoughts on “Zapowiedzi LEGO® 2022: Marvel

 1. […] Marvel […]

 2. fdsfsdf

  słąbe te mechy, wolverine jeszcze ok, a reszta kiepsko

  1. Brewa

   Prawda – reszta bardzo w typie 4+.

   1. fgdgdgdg

    ale do kolekcji 6 innych trzeba dobrac

 3. Hrabia

  Czyli jest szansa że 76218 Sanctum Sanctorum będzie pasować do modularów. Nie mogę się doczekać zdjęć.

  1. Brewa

   To raczej pewne – na pewno będzie dysponować pinami w odpowiednich miejscach i wysokościowo też będzie dostosowane znacznie lepiej. Ja osobiście wolałbym, żeby nie było narożne, ale darowanemu Sanctum nie zagląda się do piwnicy 😉

 4. Damios

  Pytanie czy Sanctum będzie zabudowany ale przy tej ilości klocków to chyba raczej na pewno 😛

  1. Brewa

   To ma być modular zasadniczo, więc tak – wszystkie ściany na pokładzie :).

 5. Aga

  Muszę kupić “Ja jestem Groot” świetny jest 😁

 6. […] Marvel 76218 Sanctum Sanctorum – nie mam wątpliwości, że to ten set Duńczycy zajawiają w swoich wstępnych relacjach. Sporo osób (w tym ja) na niego czeka. Szczegóły dotyczące zestawu znajdziecie tutaj. […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.