Zapowiedzi-LEGO-2023-Harry-Potter
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 554 wyświetleń

Zapowiedzi LEGO® 2023: Harry Potter

Mamy już pierwsze zapowiedzi z serii HP na rok 2023, choć na razie brzmią one w dużej mierze dość enigmatycznie, przez co traktowałbym je – na razie – z przymrużeniem oka. Wskazane poniżej zestawy powinny pojawić się w pierwszej połowie roku, prawdopodobnie w kwietniu, aczkolwiek pewna część zapowiedzi dotyczy także jesieni.

Kwiecień 2023:

 • 76409-76412 Sztandary domów Hogwartu: wygląda na to, że miniseria Chwil z Hogwartu (na razie) nie doczeka się kontynuacji, a na początku roku zastąpią ją budowalne sztandary czterech domów Hogwartu. Nie wiemy jeszcze, jak to będzie wyglądać, ale – poza bannerami – doczekamy się w nich trzech minifigurek. Każdy zestaw będzie kosztował ok. 35 euro i składać się będzie z 285-350 klocków.
 • 76413 Pokój życzeń w Hogwarcie: nowa wersja Pokoju życzeń ma być dostosowana do nowego modułowego Hogwartu i opierać się – uwaga – na OSTATNIEJ części filmowej sagi. Pomieszczenie ma być znacznie większe niż ostatni podobny model z 2020 roku, a do tego będzie zawierać budowalnego ognistego węża. Pokój ma kosztować aż 50 euro, więc faktycznie zapowiada się większy build, złożony z 587 klocków.
 • 76420 Turniej Trójmagiczny: wyzwanie Czarnego Jeziora: tu ponownie dostaniemy małą dioramkę, której ostatnią wersję mogliśmy “podziwiać” aż 15 lat temu. W środku 5 minifigurek (włączając w to syrenę). Cena: 45 euro, przy czym najpewniej w zestawie dostaniemy jedną z drewnianych wież obserwacyjnych. Łącznie 349 klocków.

Pozostałe premiery:

Tu znamy jak na razie tylko numery. Zestawy 76414-76419 mają pojawić się później, a jednym z nich ma być duży zestaw ekskluzywny (i 18+), co jest już jesienną tradycją w wykonaniu LEGO®.

REKLAMA:

3 thoughts on “Zapowiedzi LEGO® 2023: Harry Potter

 1. […] Wydaje się, że w tym roku nie uświadczymy już żadnych nowości z tej serii. Sprawdź za to zapowiedzi na rok 2023. […]

 2. Kozak

  Hej czy będzie ciągnięta seria chwile z hogwartu bo nie wiem czy kupować ?

  1. Brewa

   Na ten moment wiadomo, że raczej nie. Na przyszły rok planowana jest nowa, podobna seria ze sztandarami.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.